• $16,6753
  • €17,4926
  • 975.813
  • 2401.96
26 Ağustos 2012 Pazar

Akşam Ablam'a gidiyoruz

Akşam 'Ablam'dayım... Söylerken bile eğleniyorum. Akşam nerdesin? Ablam'dayım. Akşam Ablam'a gidiyoruz... İstanbul gece hayatının en iyi 10 kulübünden biri seçilen konseptini tamamen benim oluşturduğum 'eelence' geçtiğimiz hafta yeni ismi ve yeni konsepti ile açıldı. Yeni adı 'Ablam' insanların çok sık kullandığı ve onlara sıcak gelecek bir isim. O ismi kullanırken de yüzlerinde bir gülümseme olsun istedim. Herkes ismi neden değiştirdiğimi sordu, yanlış bulanlar da oldu. Günümüz bolluk dönemi alternatifi en bol olan çağdayız. eelence açıldı ardından arka arkaya Türkçe müzik yapan mekanlar açıldı. eelence'de ne yapılıyorsa aynısı yapılmaya başladı. Biraz değişmek lazımdı... Farklı bir şey yapıp yine öncü olmak lazımdı. Hep ilk olunca dikkat çekersiniz. Bu fikirden yola çıktım ben de... Ve her şey böyle başladı...  Açılmadan konuşulmaya başladı 'Ablam', isminden dolayı. Hayal ettiğim her şey sosyal medyada gerçekleşti. Başta yazdığım söylemler aktı twitter'da. Uzun süre gizli gizli hazırlık yaptım planladım 'Ablam'ı...  Yine kendim gibi bir mekan yaptım. Ablam da eelence gibi çok sevilecek.  Kendine has müdavimler yaratacak ve geçmişten günümüze herkesin çok sevdiği yerli ve yabancı şarkıları çalacak. Ablam haftanın 5 günü, Salı'dan Cumartesi'ye açık olacak. Ablam'ı takip etmek ve olanı biteni duymak isterseniz twitter.com/ablamistanbul'a bakmanız yeterli.

Mozaikli Valide Sultan
Her kötü şeyin ardından Allah mutlaka iyi bir şey verir. Buna çok inanıyorum. Geçtiğimiz ay Nurseli İdiz, zor bir hafta geçirdi. Biz o sadece zor bir haftayı biliyoruz bize yansıyan o kısmıydı çünkü. İçinde kopan fırtınaların hiç birini bilmediğimiz için yargıladı çoğu kişi onu. Anlatamadı kendini ifade edemedi. Ona sadece 'alkolik' dedik. Neydi, neyi vardı hiç bilmeden sadece konuştuk. Nurseli İdiz için o zaman dilimi geride kaldı.  Şimdi yepyeni bir sayfa açıldı onun için. Bir Gani Müjde projesi olan 'Harem'de Mozakli Valide Sultan rolünde ekranda olacak.
Ve öyle bir keyifli bir tiyatro oyunu sergileyecek ki. Şimdi okuma provalarındalar. O da sürpriz olsun. Ben bu kadarını çıtlatayım diğer detayları kendisi anlatsın...

Bir Akdeniz rüyası
Ziynet Sali, Türkçe Pop, Flemenko, Balkan ve Greek şarkılardan oluşan repertuarı ile 8 Eylül Cumartesi akşamı İstanbul Küçük Çiftlik'te 'Bir Akdeniz Rüyası' yaşatacak... Küçük Çiftlik içinde bazı değişiklikler de yaptırıyor konseri için. Özel oturma planı ile dinleyiciler konseri dilerlerse özel loca ve standlardan izleyebilecekler. Bu özel konserin konukları Angela Dimitriu ve Vasilis Saleas olacak. Konserin hazırlıkları için yaklaşık yüz kişilik bir ekip çalışıyor. Ziynet Sali'nin kostümleri Cengiz Abazoğlu imzalı olacak. Bence çok güzel bir konser olacak. Şimdiden biletlerinizi biletix'den alın derim.

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p class='MsoNormal'>Erkekler uzun parkurda genel klasman birincisi Gökhan  Uzuntaş olurken, kısa pa

Turkcell GranFondo İstanbul Yarışı Beykoz'da gerçekleşti

Marmaris'te ormanı yakan şüphelinin olaydan önceki son görüntüsü

İşte haftanın yalanları! Hepsi tek tek deşifre edildi

Çölün altında Türk mucizesi! Neredeyse Çin Seddi kadar uzun...