• $12,4902
  • €14,1202
  • 713.051
  • 1776.41
23 Ocak 2013 Çarşamba

Tek rakibi Jabbar

Kobe, 1 milyon 591 bin oyla 15. kez All-Star'a seçildi. Bryant, West, Malone ve O'Neal'ı geçerek 19 kez seçilen Jabbar'a bir adım daha yaklaştı
DÜNYA spor organizasyonlarının en büyük eğlencelerinden biri olarak gösterilen All-Star haftası Houston'da gerçekleştirilecek.
HAFTALARDIR süren oylamanın ardından kötü giden Lakers'ı tek başına ayakta tutmaya çalışan Kobe Bryant en fazla oy alan isim oldu. 1 milyon 591 bin oy toplayarak 15. kez All-Star seçilmeyi başaran Kobe, bu alanda Jerry West, Karl Malone ve Shaquille O'Neal'ı geride bırakarak 19 kez seçilen efsane Abdul-Jabbar'a bir adım daha yaklaştı.
BATI karması ilk 5'indeki 4 oyuncunun da Los Angeles şehrinin takımlarından olmasıyla tarihte bir ilk yaşanacak. Sezonun flaş takımı Clippers'ın yıldızları Paul ve Griffin'in yanı sıra Lakers'tan Howard da Kobe gibi Batı'da ilk 5'de yer alacak.
2 HEAT 2 CELTİCS
DOĞU Karması'nda ise geçtiğimiz yıla göre kötü performans sergileyen Celtics'li Rajon Rondo ve Kevin Garnett ikilisi halk oylarında yeterli çoğunluğu sağlayarak ilk 5'te yer alacaklar. Son şampiyon Miami Heat'li LeBron James ve Wade de ilk 5'te sahaya çıkacak.
YILDIZLARI SOLLADI
BU yıl Houston'da harika bir sezon geçiren, Ömer Aşık aldığı 240 bin 467 oy ile Batı'nın forvet ve pivotları arasında en çok oy toplayan 7. isim oldu. Aşık, kendi konferansında bulunan Gay, Gasol, Nowitzki, Randolph ve Ibaka gibi birçok ismi geride bıraktı.

MVP DÖNÜYOR
2011'in en değerli oyuncusu seçilen Derrick Rose geçtiğimiz yıl oynanan 76ers Play-Off maçındaki sakatlığı nedeniyle parkelerden uzak kalmıştı. Rose'un son oynanan Lakers maçında seyircilerin önünde takımla şut atması United Center'ın yüzünü güldürdü.

Knicks'in eğlenceli Londra çıkarması
DAVİD Stern'ün ligin komisyoneri olduğundan bu yana sürekli marka değerini yükselten NBA'in Avrupa'ya açılma projeleri artık iyiden iyiye hayata geçmeye başladı. Geçen hafta Londra'da oynanan NY Knicks-Detroit maçı saha içinden çok Knicks oyuncularının Londra gezileriyle medyaya konu oldu. Chelsea formalarıyla birlikte Stamford Bridge'e lig maçı izlemeye giden Knicks oyuncuları ardından London Bridge önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Takımın yıldızı Anthony, eşi LaLa ile gecelerde bol bol göründü.

Kuş Adam Miami'de
Pota altı sorunlarını sezon başından bu yana gideremeyen son şampiyon Miami Heat dövmeleriyle meşhur Chris Anderson'la 10 günlük deneme sözleşmesi imzaladı. En son Denver Nuggets forması giyen 'kuş adam' lakablı oyuncu idmanlarda gösterdiği iyi performans ile Miami Heat'ten bir yıllık veteran sözleşmesini koparacağa benziyor.
<p class='MsoNormal'>Aykut  Enişte 2 filmiyle seyirci tarafından tanınıp benimsenen Mekin Sezer, iki

Gişeci'de Aykut Enişte 2 sohbetleri... Bölüm 3: Mekin Sezer

Galatasaray'a Malatya'da coşku seli

Hibe desteğiyle mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor

400 bin uçuş saatini başarıyla tamamladı! Türkiye'nin ilk milli ve özgün SİHA'sı