• $13,4464
  • €15,2847
  • 792.192
  • 2011.16
30 Aralık 2012 Pazar

2013'e sokakta girin!

Acısıyla, tatlısıyla 2012'yi geride bıraktığımız şu günlerde İstanbul'da kalıp henüz bir program yapmadıysanız en ideali sokak partileri olacaktır. Tahmini hava durumunun da yağışsız ve 10 derece sınırlarında olacağını düşünürsek sokaktaki partiler her bakımdan eğlenceli olacaktır. Her yıl olduğu gibi Nişantaşı en renkli sokak partilerine ev sahipliği yapacağa benziyor. Şişli Belediyesi son 2 haftadır Abdi İpekçi Caddesi ve Atiye Sokak'ı resmen karnaval yerine döndürdü.

Kırmızı Halı'dan yürüyün
Abdi İpekçi Caddesi kırmızı halıyla kaplandı. Caddeye sağlı sollu kurşun askerler dizilerek kortej havası yaratılmış. Atiye Sokak'taki ışıklandırma ise görülmeye değer. Bu güzel organizasyondan dolayı Mustafa Sarıgül'ü ve ekibini tebrik etmek gerek. Halkında bu partilere büyük ilgi göstereceği düşünülürse daha rahat ve kaliteli eğlenmek için mekanların önündeki standlar ideal olacaktır. Çoğu mekan haftalar öncesinden sıcak şarap sattıkları kazanları sokaklara çıkardılar."ylbsnskktgrn.jpg" Atiye Sokak'ta yemekli eğlencelerin yanı sıra Kav Butik'te dj performanslı bir parti yapılacak. Salon Salomanje, Elio, Hardal, Biber, Cento Per Cento gibi mekanlar da sokak etkinliklerine uygun bir konsept alacaklar. Abdi İpekçi Caddesi içerisinde ki partiye dahil olacak bir diğer mekan Lilu'da geceye özel kokteyl ve suşiler hazırlanacak. Sokak partilerindeki hareket sizlere az gelirse Richie'de özel dans ve ışık şovların olduğu sıra dışı bir parti olacak. Gece yarısı özel olarak gelen müşterilere şampanya ikram edilecek. Türkçe müzik dinlemek isteyenler için ise Sess iyi bir alternatif olacaktır.

Bohem eğlence için Asmalımescit
Yılbaşını Beyoğlu'nda geçirmek isteyenlerin olmazsa olmazı rahatlık ve sokakta eğlenebilmektir. Sokakta masalarda yenilen yemekler ve uzun dost sohbetlerinin yanında içilen içecekler Beyoğlu'nun vazgeçilmezidir. Fakat büyük bir yoğunluk olacağından gideceğiniz yere yürürken zorlanabilirsiniz. Hem Asmalımescit civarlarında eğlenmek, hem de şık giyinip arabanızla mekan kapısına kadar gitmek istiyorsanız en doğru adres Rook olacaktır. Ünlü Dj Alain Silifkeli geceye özel bir playlistle eğlendirecek. Rook'un mutfak ekibi de şık bir mönü hazırlamış. Yer bulmakta geç kalmadıysanız mutlaka uğrayın derim. Nişantaşı'ndaki şubelerinde olduğu gibi Hardal Asmalımescit'te yılbaşına özel bir parti düzenliyor. Pera - Şişhane hattındaki mekanlarda daha bohem bir eğlence olacaktır. İstiklal Caddesi'ne çıkmanızı pek tavsiye etmem. Ortaköy Meydan ve Bağdat Caddesi'de yeni yıl kutlamaları için özel organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

Masal Kahramanları Cahide'de
Yer bulabilirseniz Cahide'deki yılbaşı şovlarını izleyin derim. Masal kahramanı konseptli '+18' şovlara bayılacaksınız. Pamuk Prenses ve 7 Cüceler'den, Uyuyan Güzel'e, Kırmızı Başlıklı Kız'dan, onu kandıran meşhur kraliçe cadıya kadar tüm masal kahramanlarıyla ilgili şovlar var. Bir diğer İzzet Çapa mekanı Arabesque'de ise yılbaşına özel 'A La Turca New Year' konseptli gecede padişah sofrası hazırlanıp oryantal şovlar sergilenecek.

twitter.com/orkunbulut
orkunbulut@gmail.com

<p> </p>

'Galatasaray küme düşebilir'

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ocak 2022)

Almadan önce etiketteki detaya dikkat! Peynir sahtecilik nasıl yapılıyor

Bear Grylls herkesi böyle kandırdı! Kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı