• $17,949
  • €18,3098
  • 1031.71
  • 2795.06
22 Haziran 2014 Pazar

Ünlü, ünsüz farkı

5.6 milyonluk 'Born to die' albümüyle 2012 yılının en çok satanlarından biri olan ve tüm dünyanın 'son yılların nadide keşfi' olarak nitelendirdiği Lana Del Rey… Geçen sene Küçükçiftlik Park’taki konseri için iki organizasyon şirketinin savaştığı ve kazananın tam tamına 350 bin dolar ödediği Lana Del Rey… Geçen hafta İlhan Erşahin’in Facebook hesabında bazı fotoğraflar paylaşıldı. Bunlardan birinde, sarışın bir kız, mütevazi bir kulüp sahnesinde şarkı söylüyor. Duvarda ise Orhan Gencebay plaklarından birinin kapağı. Kızın gözleri kapalı, kendinden geçmiş şarkıyı söylerken… Mekan dünyaca ünlü caz sanatçımız İlhan Erşahin’in sahibi olduğu Nublu, kız ise Lana Del Rey… Yıllar önce, henüz sadece ‘Lana’yken… Sonra biraz araştırdım. Geçen sezon yüzbinlerce lira alıp sahneye çıkan o kız, daha önce de Beyoğlu’nda bir caz kulüpte sahneye çıkmış meğer… Hem de sadece 1500 Türk Lirası alarak… Hayat böyle bir şey…

Caner Cindoruk'un tokadı

Birçoğumuz Hanımın Çiftliği’ndeki rolüyle tanıdık Caner Cindoruk’u. Oyunculuktaki başarısı onu bir anda Monica Bellucci gibi bir devle aynı projede, üstelik karşılıklı oynar duruma getirdi. Bu sezon ise Uğur Yücel’li Aramızda Kalsın’da kelimenin tam manasıyla döktürdü. Şöhretin belki de en tatlı dönemini yaşayan Cindoruk, müthiş bir jeste imza attı. Yaklaşık 2 ay kadar önce Kavram Eğitim Kurumları öğrencileri tarafından belirlenen Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde ‘En Başarılı Erkek Oyuncu’ ödülünü alan Caner Cindoruk, kurum tarafından kendisine verilen eğitim bursunu Tekirdağ Çorlu’da yaşayan ihtiyaç sahibi olduğunu öğrendiği bir kız öğrenciye hediye etti. Şimdi o kız kardeşimiz Caner sayesinde bambaşka bir hayat kuracak belki de kendine… Ödül törenlerine katılmak için para ya da ‘ödül garantisi’ isteyenlere örnek olması gereken ‘tokat’ gibi bir hareket…Bravo !

Evleniyorlar!

Duyduk duymadık demeyin! Düğünümüz var… İşi sahiplenip ‘düğünümüz’ diyorum çünkü gelin de damat da canımız. Son yıllarda müzik dünyasına taze kan pompalayan iki başarılı isim, Fettah Can ve Cansu nikah masasına oturuyor. Şiir gibi bir düğün planlanıyor şu günlerde. Sarıyer’de, orman içinde bir mekanda, bir peri masalına hazırlanılıyor. Tarih 9 Eylül… Cansu iki ayrı gelinlik hazırlatmış, Fettah ise bugün yarın başlar smokin provalarına. Bir de parti planlanıyor düğün öncesi, çift Ayvalık’taki evlerinde, yakın dostlarını ağırlayacak. Kulaktan kulağa dolaşmaya başladığı için, nasılsa duyulur diye benden okuyun istedim. 9 Eylül’de müzik dünyasının kalbi o düğünde atacak. Çok keyifli bir gece olacak, çok !

Suada ‘Merhaba’ dedi…

Bir yandan gündemin sıcaklığı öte yandan havanın serinliği eğlence hayatını zorladıkça zorluyor. Yine de dünya çapında eğlencesiyle de çok konuşulan bir İstanbul olmak için mekanlar ve markalar omuz omuza. Bunun güzel örneklerinden biri hafta içi yaşandı. Suada Club – Galatasaray Adası ‘Yaza Merhaba Partisi’ni Avea Prime sponsorluğunda, büyülü bir şekilde gerçekleştirdi. Boğaz’ın ortasına konumlanan bir sirk gibiydi ada o gece. Brezilya’dan gelen akrobatlar, sihirbazlar ve Tron Dance grubunun ‘Blacklight’ gösterisi yerli ve yabancı bir çok davetliyi mest etti.

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor