• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
24 Mayıs 2013 Cuma

Snoop Dogg’un forma sorunsalı

12 kez Grammy’ye aday gösterilip hiç ödül alamayan bir asi Snoop Dogg. 7 Temmuz’da Vodafone İstanbul Calling bünyesinde Parkorman’da olacak. Rahat bir adam Snoop Dogg. Biraz da belalı. Avustralya ve İngiltere’de yasaklanmış bir Hip Hop ikonu o. Snoop’un kulis istek listesi elime dün ulaştı. Aslına bakarsanız çok sert maddeler yok içinde. Yine de ‘ben bir starım’ diyor ister istemez.
50’’ Full HD bir LED TV istiyor mesela otel odasına. Burada bulunacağı süre içerisinde bir doktor bir de masöz istiyor 24 saat ulaşılabilir olan. Kulisinde ‘floresan’ ışığı görmek istemiyor Snoop, özellikle ‘günışığı’ veren ampuller tercih edilmeli deniyor sözleşmesinde. Listenin en önemli maddesi ise bir oyun konsolu olan xbox360 ve NBA, FIFA,   MADDEN oyunlarının son sürümleri.
Genel uyarılar kısmı hoşuma gitti. Günlük bir dille yazılmış. Mesela ‘Bu turda çalışan herkes Los Angeles’ta yaşıyor, bu yüzden odaları iyi ısıtın lütfen.’ ‘Konser sonrası eğlence fikirlerinizi sunmaktan çekinmeyin ama bizden onay almadan rezervasyon yapmayın’ da bir başkası. 
Bir de not var listede ‘Yerel spor takımlarınızdan birinin büyük boy forması, memnuniyetle kabul edilecektir’ diye... Hemen her gittiği yerde, çıktığı konserde özellikle basketbol formalarını tercih eden Snoop bakalım hangi takımın formasıyla sahnede olacak?

Staples’tan Bebeköy’e

Bir dünya starı aslında Sasha Vujacic. Kobe Bryant’lı LA Lakers’ta 2 NBA şampiyonluğu görmüş, dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen Maria Sharapova’yla evliliğin eşiğinden dönmüş bir isim. NBA sonrası soluğu Anadolu Efes’te alan Vujacic 2 yıldır Türkiye’de. Olympiakos maçı öncesi Oktay Mahmuti ve yönetim tarafından kadro dışı bırakılan oyuncu o gün bugündür sahada değil. Milyon dolarlık Vujacic şimdilerde Bebeköy Mac’te basketbol oynuyor.
Geçtiğimiz hafta sosyetik spor kulübünde amatör sporcularla dörde dört, kıyasıya bir tek pota maç yaptı oyuncu. Sezon hâlâ devam ederken, büyük bir risk alarak... Hem de menajeri Tolga Tuğsavun’un gözünün önünde. Bir ribaunt sonrası sakatlanmanın eşiğinden dönen oyuncu, riske son verip oyundan ayrıldı f*ck, sh*t diye söylene söylene. Bir düşünsenize, nereden nereye...
 

Okan ve parmağı

Okan Bayülgen ve en az onun kadar ünlü orta parmağı... Dün yine poz verdiler birlikte, Nişantaşı’nda... Bayülgen’in bu hallerini görenler ayıplıyor onu. Saçma... İster sevin, ister sevmeyin bu adam bir sanatçı, hatta bir dahi. Bunlardan hangisi normal ki, Okan olsun? Yüz binlerce lira kazanmak yerine sadece sevip istediği için sıradan bir radyo istasyonunda kitaplar okuyor sevenlerine. Düşündüğünüzde bu da ‘salakça’ geliyor eminim size. Ama işin aslı öyle değil işte...
 

 

 

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!<br></p>

En Zor Çocuk Oyununu 'Görmelisin'!

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!