• $16,1296
  • €17,2917
  • 963.48
  • 2395.98
7 Aralık 2012 Cuma

Sezen'in Grammy'li misafiri

Salı akşamı Frankie tarihi bir gece yaşadı. Sertab Erener'in doğum günü kutlanacak denince rotam belli oldu. Dedikleri gibi, 'yediğim içtiğim benim olsun', gördüklerimi sizlerle paylaşıyorum... 

"arie.jpg"

l Sertab ve Demir'in aşkı geceye damga vurdu. Demir'in Sertab'ı öpüşü ise ancak filmlerde görebileceğiniz bir sahneydi.
l Sezen Aksu kendi evinde gibiydi. Sahne önüne konulan koltukta, elinde kadehiyle bütün gece deliler gibi eğlendi.
l Sahneye çıktığında 'Ben her geldiğimde sizi eğlendirmek zorunda mıyım?' dedi, Frankie yıkıldı.
l Model'in solisti Fatma, 'Dağılmak İstiyorum' başarısının sarhoşluğunda. Gece boyunca tebrikleri kabul etti.
l Büyük sürpriz ise India Arie'nin orada olmasıydı. Sadece orada olmayıp bir de sahneye çıkınca gece efsaneleşti.
(Tanımayanlar için dip not: Arie, 21 kez Grammy adayı olmuş ve 4 kez Grammy almış bir isim. Daha önce Amerika'da tanıştığı Sezen'le bir şarkıda çalışmıştı. Şimdi ise yeni albümünü Minik Serçe'ye teslim etti. Sezen, Arie'yi evinde ağırlıyor, kayıtlar Aksu'nun stüdyosunda yapılıyor. Olayın önemine dikkat... Grammy'li Arie, kendini Sezen'e teslim ediyor!)
l Herkesin hayran kaldığı Arie'nin mütevazılığı görülmeye değerdi. Şebnem Ferah, 'Sil Baştan'ı söylerken, sahne önüne kadar gidip diz çöktü. Şarkı bittiğinde henüz tanımadığı Ferah'ın boynuna sarıldı ve tebrik etti.

İnsan neden çirkinleşmek ister?
Geçen hafta Sinan Akçıl'la bir yemek yedik Kazancılar'da... Uzun bir sohbetin ardından beni, Hande'nin (Yener) 12.12.12'de çıkacak olan albümünü dinlemem için davet etti. Çıkış şarkısı 'Hasta' son yılların en iyilerinden biri. Şarkı biter bitmez aradım Hande'yi. 'Alo' bile demeden, 'Ne olur düzgün fotoğraflar çek bu iş için. Kendini çirkinleştirmeye uğraşma yine' dedim. Güldü... 'Yok bu kez öyle olmayacak' dedi. İki gün önce hemen her gazetede gördünüz o fotoğrafları. Ne hissedeceğimi bilemedim. 'Yalanın Batsın' zamanında kıvrım kavramı olmayan bir vücuda sahip olan Hande Yener, hayatının en 'güzel' dönemini yaşıyor fakat 'kötü' kelimesinin bile 'iyi' kalacağı fotoğraflar, klipler çekiyor. Bunlar genelde Kemal Doğulu imzalı işler. İster istemez bir atasözü geliyor aklıma 'karganın kılavuzluğu'yla ilgili. Hande vizyoner bir kadın. Gelişime açık, yenilikçi. Fakat bu fotoğraflara akıl sır erecek gibi değil.
Bir de haber vereyim Hande'yle ilgili. Tarkan'ın eski sevgilisi Bilge Öztürk'ü bilirsiniz. Bilge, hukuk kariyerli, insan ilişkileri kuvvetli ve donanımlı biri. Hande'nin menajerlik işlerini yürütmek üzere Poll Production'la anlaştı. İşiyle ilgili titizliğinden kaynaklanan bir 'arıza' durumu vardır Hande'nin... Kaç tane menajer, asistan, danışman değiştirdiğini ben unuttum. Bilge'nin Hande'yi bugüne kadar temsil edilmediği kadar iyi temsil edeceğine inanıyorum.

Richie Rich kan kaybediyor
Kış sezonu, hafta içi konsept partilerin ömrü en fazla bir iki ay olmuştur. Mert Vidinli ve Çağla Gürsoy'un Richie Rich partileri bunun dışında. Richie Rich'ler sadece bir yılı devirmekle kalmayıp, İstanbul hatta Türkiye sınırlarını aştı. Gelin görün ki, kaliteli eğlence devam etse de W'daki partilerin eski formunda olmadığı bir gerçek.
Pekİ neden?
Projenin ilk aylarında Vidinli ve Gürsoy tüm enerjilerini W'da kullanırken, yakaladıkları başarı ve gelen tekliflerle enerjileri bölündü. Şehir dışı partiler çok ilgi görüp para kazandırırken, W partilerinde kan kaybı söz konusu. Mert'in aklında muazzam projeler olduğundan eminim. Lakin bir an önce adım atmazsa, yıllarca süren TV dizileri yavanlığında bir işe dönecek bu durum.

<p>Başkan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

'ABD'nin teröre yapmış olduğu destek kök salmadan bir an önce yıkılmalı!'

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti

Öyle bir ameliyata imza attı ki! Kolundaki şişliğin içinden bakın ne çıktı

Rus balıkçının ağına takıldı! Görenler dokunmaya bile korktu