• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
26 Temmuz 2013 Cuma

İşin içine aileler girdi

Yılan hikâyesine döndü Arda Turan-Sinem Kobal ilişkisi. Nikâh masasına oturma süresi uzadı diye mi bilinmez, ‘tadı kaçtı’ işin. Her uzun soluklu ilişkide inişler çıkışlar, ayrılıp barışmalar olur mutlaka ama bu ilişki o sınırı biraz geçti gibi. Her ne kadar ortada bir ‘ayrılık’ açıklaması olmasa da derin bir sessizlik söz konusu. Arda Sinem’siz,  Sinem Arda’sız görüntüleniyor, sorulan sorular ya geçiştiriliyor ya da cevapsız kalıyor. Bu durum aileleri de üzmüş ve sıkmış olacak ki, tabiri caizse son düzlükte onlar yaşananlara müdahil oldular. Geçtiğimiz günlerde aileler Arda ve Sinem’e ‘Yaşadıklarınızı en iyi siz biliyorsunuz. Devam mı edeceksiniz, ayrılacak mısınız düşünüp bir karar verin. Biz her iki kararda da yanınızdayız’ dedi. Gayet ölçülü, şefkat dolu, tadında bir uyarı ve güven belirtisi. Olması gerektiği gibi…

KÜKREMEYE BEŞ KALA

Bir süredir Bodrum’da Tatlıses. Eşi ve küçük kızı Elif ile birlikte. Bitez’de sahibi olduğu Tatlıses Paradise Apart Hotel’de kalıyorlar. Bu sıradan bir tatil gibi görünse de aslında bir kamp dönemi İmparator için. Herkes  orada tatil yapıyor zannederken, o her gün çalışıyor. Bodrum öncesi tedavi için Almanya’ya gitmişti İbrahim Tatlıses. Yaklaşık bir ay kalmış ve bu sürede büyük fayda görmüştü. Tedavinin devamı için doktorunu Almanya’dan, Bodrum’a getirtti İbo. Her gün, düzenli olarak çalışıyor, yeni albümle birlikte bomba gibi dönmeye hazırlanıyor. Geçenlerde Twitter’dan ‘Aslan ayağa kalkana kadardır çakalların özgürlüğü’ demiş ve eklemişti ‘Aslan kükreyince ne çakal kalır ortada ne tilki!’ İşte o aslan kükremek için gün sayıyor şimdilerde!

BODRUM VE ÇEŞME'DEN SIKILDIYSANIZ…

Bodrum-Çeşme rotasının dışına çıkmak ama eğlenceden de mahrum kalmak istemeyenler için en doğru adreslerden biri Kıbrıs… Ada’nın en popüler yeri ise Port Cratos’un içindeki Jungle. Sezon başında açılan ve hemen her hafta farklı bir parti yapan Jungle geçen haftalarda Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Erdem Kınay gibi isimleri ağırladı. Jungle’da bu hafta sonu da  DJ Doğuş Çabakçor  setin başına geçiyor. Beyonce ve Madonna’nın dansçılarından oluşan The Parisiens’in de şovlarıyla renk katacağı cumartesi gecesi İstanbul’dan çok sayıda ünlüyü de ağırlayacak. 

BİR KEZ DAHA ‘YA SONRA’… 

Bir dönemin dillere destan Prestij Müzik ailesi, ‘sinema-TV’ dünyasını mesken tuttu malumunuz. Mahsun-Özcan-Alişan üçlüsünün ikisi sinemada yeni kariyerler yaptı, biri TV’de… Mahsun Kırmızıgül, isteği, emeği ve doğal yeteneğiyle gerçekten iyi izlenen işler çıkardı. Peşinden Özcan Deniz geldi ve o da hiç yabana atılmayacak işlere imza attı. En son ‘Evim Sensin’le  2 milyon 700 bin seyirciye ulaşan Deniz şu anda Londra’da, yeni filmi Ateş ve Su’yu çekiyor. Herkes bu filmi beklerken sürpriz bir projenin daha yolda olduğunu öğrendim. Özcan Deniz’in 2011 yılında çektiği ve başrollerini Deniz Çakır’la paylaştığı ‘Ya Sonra’nın ikincisi çekilecek. Film için hazırlık çalışmaları başladı. 2014’te vizyonda olması planlanıyor. 

AĞAOĞLU EV BAKIYOR

Türkbükü popülerliğini koruyadursun, eski Türkbükü sakinleri her zaman olduğu gibi dertli köyden. Bozuldu, tadı kalmadı, huzur yok oldu gibi serzenişler mevcut. Hal böyle olunca da Türkbükü’ne en yakın ama hâlâ bir anlamda bâkir olan Hebil Koyu gözde. Ali Dinçkök, Erdal Acar, Yurdal Sert ve Murat Dedeman gibi birçok iş adamı bu koyun sakini. Şimdi onlara bir yenisi ekleniyor diye duydum. Ali Ağaoğlu, koyun en lüks projesi Chalet Azur’da ev bakıyormuş. Azur’u Beşiktaş yöneticisi Sinan Vardar yapmıştı. 259 m2’lik 3+1 villaların fiyatları 600 bin- 1 milyon euro arasında değişiyor. 

 

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor