• $13,4741
  • €15,2963
  • 795.286
  • 2011.16
24 Şubat 2013 Pazar

İş bitti, dostluk devam ediyor

Uzun yıllar yol arkadaşlığı yaptığım her zaman üstüne basa basa  söylediğim kardeşim, dostum, sırdaşım, acıyı tatlıyı nerdeyse 9 yıldır paylaştığım Gökhan Özen‘le iş arkadaşlığımızı geçen haftalarda noktaladık.  Güzel güzel konuşarak ortak paydada buluşarak. Yenilenmek gerek, yeni insanlar girmeli, yeni fikirler üreten birileri olmalı. Biz çok uzun yıllar yürüdük aynı yolda. Ne küslük ne de kırgınlık olabilir bizim aramızda. Bunca yılı devirmişken… Konuşarak değil, bakışarak anlaşmayı başarmışken… Biz birbirimizin başarılarını yine yakından takip ediyor olacağız. Başarılarımızı kutlayacağız. Allah göstermesin ama acıyı yine beraber sırtlayacağız. Bana bunca yıl kattığı her şey için maddi ve manevi her şey için sizin huzurunuzda da teşekkür ediyorum Gökhan Özen’e. Ailemin bir ferdi, kardeşim , dostum “Milyoner” hayırlı olsun. Yeni ekibin hayırlı olsun… Albümden dördüncü şarkı da benim olsun. 

Yine kalbimizden vurulduk
Geçen hafta Akşam Gazetesi Cumartesi ekine Serhat Tekin’le bir röportaj yaptım. Çok keyifli bir röportajdı. 20 yıllık meslek hayatımın üzerinden geçtik, işimin sırlarını anlattım. Ağzımdan laf almaya çalışsa da başarılı olamadı Serhat Tekin. Röportaj bitti biz koyu bir sohbete daldık onu çekiştir bunu çekiştir derken yeni yaptığı şarkıyı dinletti bana. Sonra da Burcu Güneş’in yeni albümü “Gül Kokusu”na  verdiği şarkısı “ Zarar”. Serhat çok güzel şarkılar yapıyor ve bunları sanatçı dostlarıyla paylaşıyor. İşte Burcu Güneş “Gül Kokusu” albümünde yer alan “Zarar”da bunlardan bir tanesi. Albümün tek dans şarkısı. Dinlediğinizde seveceksiniz. Sonra Burcu Güneş albümünü aldım. Her albümünde favori bir şarkım vardır Burcu Güneş’in. Bir yazı onun şarkısıyla geçirmişliğim bile vardır bıkmadan usanmadan. Bu albümde tam Burcu Güneş kokuyor. Çıkış şarkısı yine kalbimizden vurdu bizi.

Ekip işinden doğan başarı 
Gülşen… Kendini, şarkılarını her daim yenileyen kadın. Son dönemlerde sözlerinden en etkilendiğim kadın. Yine ne yapacak diye beklerken çok sevdiğim bir şarkıyla çıktı… ‘Yatıcaz Kalkıcaz Ordayım’ ile.
80‘li yılların sonu 90‘lı yılların başında Sezen Aksu ve Onno Tunç işbirliği şimdilerde Gülşen ve Ozan Çolakoğlu arasında var. Bakın o dönemin başarısına şimdi bakın bu dönemin başarısına.  Gülşen durmadan üretiyor üretiyor ve paylaşıyor. Paylaştıklarıyla da ortak oluyor başarılarına. Her defasında da yeniliyor cümlesini, ekip işinin başarısı olduğunu. Yeni şarkılarının yer aldığı albümü “Beni Durdursan mı?” bence bu yıl yine en çok çalınan şarkılarını barındırıyor. İnancım o ki     Gülşen 10 yıl sonra yazdığı ve bestelediği şarkılarla bambaşka yerde olacak.

‘Güldür Güldür’, gümbür gümbür geliyor 
Geçen pazar gecesi Beşiktaş Kültür Mezkezi’ne ekranların sevilen formatı komedi-tiyatro  şovu “İnsanlar Alemi” yeni ismi “Güldür Güldür” ilk bölümüne gittim. İyi ki de gitmişim… Çok eğlendim hem de çok… Bir ara kahkahalardan gözümden yaş geldi. Güldür Güldür’ün yeni kanalı Fox TV… Sevilen kadrosu Ali Sunal, Alper Kul ve Aylin Kontente’nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Çetindağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane,  Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve   Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
Günlük hayatta yaşanan olaylarla farklı bir bakış açısıyla yaklaşan “Güldür Güldür”, her hafta günlük hayatın önemli bir konusuna parmak basacak. Siz de gülme krizine gireceksiniz buna garanti veriyorum.

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p>Çok şanslı biri olduğunu söyleyen Bülent  Serttaş, 'sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyo

Gayrimenkul zengini Bülent Serttaş'ın duası: Rabbim çok para verme!

İstanbul'da bordo-mavi fırtına!

Beyaz örtü her yeri sardı! İşte Türkiye'den kar manzaraları

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı