• $8,4613
  • €10,2294
  • 494.315
  • 1441.33
20 Aralık 2013 Cuma

Hande’nin hayatında ‘Biri var’!

Yeni bir magazin figürü doğuyor sessiz sedasız… Ufak ufak işleniyor adı akıllara. Aslında bir oyuncu o. Tanınmayan bir oyuncu. Geçmişindeki en bilindik işi Musallat 2 adlı sinema filmi. Adı Ozan Öğüt. Bu isim ilk etapta birçok kişiye bir şey ifade etmeyebilir. Eğer Yonca Evcimik’in ‘beni rahatsız ediyor’ deyip uzaklaştırma talebiyle şikâyette bulunduğu ‘genç’ sevgilisi dersem bir kısmınız hatırlayacaktır mutlaka. Ya da ‘Vasfiye Teyze âşık oldu’ haberlerinde adı Gonca Vuslateri’yle anılan çocuk dediğimde… Üstüne bir de Çiğdem Kayalı’nın geçtiğimiz yaz Bodrum’da birlikte çokça fotoğraflandığı ‘genç’ sevgilisi dersem daha çok tanıyan olacaktır. İşte Yonca Evcimik’in savcıya şikâyet ettiği, Çiğdem Kayalı’nın o kulüp senin bu kulüp benim gezip eğlendiği erkek arkadaşı Ozan Öğüt şimdi başka bir ünlü isimle anılıyor! Bu isim Hande Yener… Geçtiğimiz hafta yeni single’ı ‘Biri var’ın Asmalımescit’teki partisinde ‘Kalbim dolu ama kim olduğunu söyleyemem’ diyen güzel şarkıcının yakın çevresi sanatçıyı uzun zamandır bu kadar mutlu görmediğini konuşuyor. Başarılı popçunun hayatında uzun zamandır biri olmadığını biliyorduk, akabinde yaptığı bu ‘isimsiz’ itiraf sonrası biraz üstüne düştüm işin ve Ozan Öğüt çıktı karşıma. Çok yakın tarihte twitter hesapları üzerindeki mesajlaşmaları dikkatimi çekti. Yener’in kalpler, öpücükler göndererek Ozan Öğüt’e ‘bebeğim’ dediği mesajlar bunlar… İki ismi şarkıcının patronu Polat Yağcı’nın doğum günü partisinde de birlikte görünce fotoğraf netleşti. Yener aşkı hak eden ve derinden yaşayan bir isim. Mutluluğu daim olsun…

Yalıdaki kriz masası

Zor günler yaşıyor Ebru Gündeş. Eşinin göz altına alınmasıyla birlikte bir anda tersine döndü dünya onun için. Sıradan bir sabaha uyanmayı beklerken, bir kâbusa uyandılar. Reza Zarrab’ın emniyete götürülmesi ardından büyük bir şok yaşadı fakat hastaneye kaldırıldı iddiaları asılsız. Gündeş, sağlık kontrolüne götürülen eşini iki dakika da olsa görebilmek için hastaneye gitti. Takdir edersiniz ki Ebru Gündeş ismi, eşinin isminin çok daha üzerinde bir marka değerine sahip. Hâl böyle olunca da kriz yönetmek en önemli şey şu anda. Bunu çok iyi bilen sanatçı avukatı, menajeriyle sürekli birlikte. Acun Ilıcalı gibi fikrine önem verdiği isimlerle ise irtibatta. Yeni yıl öncesi önünde bulunan yoğun tempoyu nasıl yöneteceğiyle ilgili beyin fırtınası yapılıyor. Ebru Gündeş O Ses Türkiye’nin yılbaşı çekimlerinde olmalı mı, yılbaşı gecesi bir yerde sahne almalı mı gibi sorulara doğru cevap aranıyor. Yalı bir kriz üssü gibi. Dışarı ses seda çıkmasa da içeride fırtınalar kopuyor. Gündeş, hayatının önemli sınavlarından birini veriyor.

Etiler ruhu geri dönüyor!

2000’li yılların başında Etiler bi’başkaydı. Dönemin en ‘havalı’ alışveriş merkezinin, en ‘fiyakalı’ kulüplerinin bulunduğu semt, zaman içinde popülerliğini kaybetti. Cıvıl cıvıl olan efsanevi Nisbetiye Caddesi ruhsuzlaştı. Geçtiğimiz yıl caddeye -neredeyse caddenin tamamının sahibi olan- Ferit Şahenk Nusr’et’le ufak bir dokunuş yaptı. Çamlık’tan, caddeye çıkan dükkan ufak da olsa bir hareket kazandırdı Nisbetiye’ye. Bu arada Akmerkez, Kanyon ve İstinyepark’ın gerisinde kalmamak için makyaj tazeledi. Hayat verici dokunuşu ise İzzet Çapa gerçekleştirdi. Geçenlerde Etiler Limonata açıldı. Nusr’et’in karşı kaldırımında tüm ihtişamıyla hizmet veriyor birkaç gündür. Cadde yine geçmişte olduğu gibi cıvıl cıvıl. Daha da hareketleneceği ise kesin.

<p>Bedir Acar, 'Görüntüler öyle acımasız ve vahşi ki 21. Yüzyılda devlet terörünün kitabını yazıyorl

İsrail aslında neyden korkuyor?

Şırnak Valisi Pehlivan, Cudi Dağı'nda konuşlu üs bölgelerinde incelemelerde bulundu

Bayram alışverişinin kalbi Eminönü ve Mısır Çarşısı sessiz

Toroslar'da baharla yeşile bürünen yaylalar görenleri kendine hayran bırakıyor