• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
25 Mart 2013 Pazartesi

Hande Sinan ve yeni sevgili

KULİSLER ARASI VİZE UYGULAMASI

Hande ve Sinan uzun zamandır birlikteydi. Söylediklerine göre müzikal bir birliktelikti bu. Bir süre önce ayrıldılar. Fakat çoktan Bostancı konseri alınmıştı. Ayrılık olunca planlar değişti, aynı sahnede iki yabancı oldular. Konser günü sahne arkasında buz gibi rüzgârlar esti. İki sanatçının kulisleri olabilecek en uzak noktalarda hazırlansa da, provalar sırasında ekipler birbirlerine su bile vermedi! Sinan'ınkiler Hande'nin, Hande'ninkiler Sinan'ın tarafına hiç geçmedi.

AYRILIK YARAMIŞ

Sinan'ı kulisinde ziyaret ettim. Kısa bir sohbet sonrası sordum aklımdakini... 'Nasıl gidiyor ayrılık' dedim... Gülümsemekle yetindi ama mutlu olduğu belliydi. Gözleri parlıyordu. 'Gözlerin parlıyor, yeni bir aşk mı var?' dediğimde konuyu değiştirme girişimi onu ele verdi. Ağzını bıçak açmasa da belliydi biri olduğu...

İŞ SAHNEDE ÇÖZÜLDÜ. ANLAYANA...

Sinan sahnede yeni şarkılarını da söyledi ve dans etti. Dans ederken, dansçılardan birine, diğerilerinden bir tık fazla konsantreydi. Dikkatimi çekti ama emin değildim, derken Sinan sahnede o kız için 'Nihal Akçıl' dedi. Beklediğim şifre buydu.

İŞTE O KIZ!

Sinan'ın yeni sevgilisi Nihal Öztürk. Oldukça güzel bir dansçı. Hande Yener'den 15 yaş küçük. 1988 doğumlu. Bir Efes kızı... Çok yeni bir ilişki ama birbirlerine dolu dolu, aşkla bakıyorlar. Hayatın cilvesi işte. Hande, Sinan ve yeni sevgilisiyle 15 dakika arayla aynı sahnedeydi o gece!

AŞK, EV, ARABA...

Sinan'a aşk yaramış. Hayatını temize çekiyor. Hande Yener'le yollarını ayırdıktan sonra büyük değişikler var. Acarkent'te 3 katlı bir villaya taşınmış. Konser gecesi o evdeki ilk gecesiydi Sinan'ın. Hatta, hem başarılı konseri hem de yeni evine taşınmasını kutlamak için mini bir parti verdi evinde. Evden sonra arabasını da yenilemiş Sinan. 200 bin liralık bir Range Rover Evoque almış kendine.

Aysel'e Yasmin Levy yorumu

Aysel Gürel albümünün hâlâ çıkmadığının farkında mısınız? Zaten yılan hikâyesine dönmüştü, şimdi ne hikâyesi diyeceğiz kim bilir... En son ölüm yıldönümünde çıkacağı söylenmişti, üstünden bir aydan fazla geçti. Proje büyük, isimler önemli fakat ciddi bir pazarlama yanlışı. Böyle önemli işlerde ya tarih vermemeli ya da veriliyorsa yetiştirilmeli. Neyse, bu tarih atmasının iyi bir yanı var, onu paylaşayım. Bu sürede Yasmin Levy, albüme dahil oldu. Sanatçı, albümde 'Sevda'yı İspanyolca yorumladı.

Elio'da yeni düzen

Geçtiğimiz ay Mesut Yılmaz'ın ve Tansu Çiller'in oğullarının yiyecek içecek sektöründeki rekabetini yazmıştım. Yılmazlar Ataköy Marina Park'taki Elio'ya kilit vurmuşlardı. Dün sabah önünden geçerken tabelada değişik yapıldığını gördüm. Elio ismi altına 'Cafe&Bistro' ibaresi ekleniyordu, yanaştım, sordum. Elio el değiştirmiş. Yeni sahipleri bu konseptte hizmet vermeyi uygun görmüş. Eskiden Balıkçı Mitzi olan dükkân ise 'Kalabalık' adı altında hizmet verecekmiş. Önümüzdeki hafta açmayı planlıyorlar. Peki kaç paraya devredildi bu iki dükkân? Onu da sordum tabii, söyleyeyim. Tam 1 milyon dolara. Yılmazlar'ın Nişantaşı Elio'yu devretmek için de görüştükleri geldi kulağıma... Detaylar çok yakında...

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor