• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
13 Temmuz 2014 Pazar

Ezeli rekabet rezidansta

Geçen yılın en popüler çifti Asena-Caner Erkin. Yaşanan skandal sonrası ünlerine istemeden de olsa ün kattı karı koca. Öyle ki magazinden çok çeken, hayatı alt üst olan Asena Erkin artık bir magazin programı sunucusu. Büyük ironi değil mi?
‘Bebek odası’ buluşmasıyla birlikte kariyerlerinde başka bir boyuta geçen çift şimdilerde hayatlarını yeniliyor. Büyük bir krizi suskun kalarak, belki de başarıyla yönettiğini itiraf etmemiz gereken Asena- Caner Erkin Nişantaşı’lı oluyor. Çift değeri 6 milyon dolar olan bir rezidans dairesine taşınıyor. Söz konusu bina Maçka’nın göbeğindeki Armani Residence. Erkinler’in evi satın aldıkları iddia edilse de ben net bir bilgiye ulaşamadım.
Bir diğer önemli detay ise çiftin taşındığı rezidanstaki komşuları. Asena-Caner Erkin’in aldığı kararla Fenerbahçe ve Galatasaray’ın önemli oyuncuları komşu oluyor çünkü Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ve güzel eşi Yolanthe Cabau da burada yaşıyor.

Bir umut Bir hayal kırıklığı

Bir süredir Deniz Seki dosyasıyla ilgileniyorum. Okuyorum, araştırıyorum, konuşuyorum… Her yeni bilgide her şeyi bir kez daha gözden geçiriyorum. Büyük bir hayal kırıklığı hikayesi aslında son yaşananlar. Seki’nin yakın çevresinin umutlanması ve umutlarının bir anda kaybolma hikayesi.
Umuda sebep olan karar Aziz Yıldırım için verilen karar aslında. 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin başkan için, yasa değişikliği nedeniyle yeniden yargılama kararı vermesi Seki’nin ailesi ve yakınlarında büyük umut oldu. Çünkü Seki’nin avukatları ‘yeniden yargılama’ talepleri 12.Ağır Ceza Mahkemesi’nce reddedildikten sonra karara itiraz etmiş ve itiraz incelemesi Aziz Yıldırım için ‘yeniden yargılansın’ kararı veren 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nce yapılmaya başlanmıştı.
Düşünsenize iki ünlü ve önemli isim… Her ne kadar farklı davalarda yargılansalar da her ikisi hakkındaki deliller de ‘telefon dinlemeleri’ … İster istemez umutlanmış aile ve yakınlar. Fakat Aziz Yıldırım’ın başvurusunda olumlu görüş bildiren C. Savcısı Abdullah Mirza Coşkun’un, talep aynı gerekçeye dayanmasına rağmen bu sefer talebin reddi yönünde görüş bildirdiğini, talebi ve C. Savcısının görüşünü inceleyen İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin de bir paragraflık gerekçe ile talebin reddine karar verdiğini öğrenince dünyaları başlarına yıkılmış. İnsan ne diyeceğini bilemiyor böyle durumlarda. Umarım Deniz Seki ve benzer durumda olan herkesin çektiği acılar çok sürmeden sona erer…

Er meydanı Gümbet

Bodrum’da eğlence Türkbükü ve Yalıkavak’la sınırlı gibi görünse de Gümbet’te fırtınalar kopmakta. Tanınan bir çok sanatçı buradaki kulüplerde sahne almakta. Burada asıl çekişme ise Posh ve Pasha adlı kulüpler arasında geçmekte. Bu yaz Pasha bir tık daha önde gibi. Hande Yener, Ozan Doğulu, Atiye, Tuğba Özerk, Burak Yeter, Ece Seçkin ve Cihat Uğurel gibi isimlerin yanı sıra pazartesi geceleri Özgür Aras, çarşamba geceleri ise Kral Pop DJ Team görev başında. Mekanın işletmecisi Levent Akbulut’un bir araya getirdiği kadro kuvvetli olunca, başarı da kaçınılmaz oluyor.

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor