• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
3 Mayıs 2013 Cuma

Durmak yok yola devam

Müziğin mutfağındaki adamlar, 'mutfak dışına da çıkacağız' deyince ardı ardına geldi aranjör, prodüktör, DJ albümleri. Erdem Kınay, İskender Paydaş, Ozan Çolakoğlu ve Ozan Doğulu. Hepsi son derece keyifli işler yapsa da Doğulu işi ilk yapmanın verdiği rüzgarla açık ara önde. Geçenlerde Ozan Doğulu'nun menajeri Ufuk Ergin'le sohbet ettik. Tam 20 konseri varmış bir ay içinde. Bunlardan dokuzu üst üste. İkisi ise aynı gün ayrı şehirlerde. 
'OzansIz olmaz!'
15 Mayıs'ta Ozan önce Malatya'da sonra Antalya'da sahne alacak. Aralarında 1000 km olan iki şehir. İki büyük festival. İlki EtiFest... Ozan geçen yıl festivalin yıldızıydı. Yapılan anketlerde birinci çıkınca, bu yıl da Ozan'la anlaştı Eti'ciler. Malatya'daki konser onun bir ayağı. İkincisi ise Uni Summer Life Fest... Ozan orada Ajda Pekkan'la sahnede olacak. Aslında aynı gün ayrı şehirlerde iki konser işine sıcak bakmıyor Ozan. Fakat söz konusu Ajda olunca ve Ajda da, 'Ozansız olmaz' deyince iş bir anda boyut değiştiriyor.
Ozan'a 15 mayıs için özel bir jet kiralandı. O ve ekibi sabah İstanbul'dan Malatya'ya uçacak önce. 19.30'da sahnede olacak ve 21.00 sularında o sahneden inip yine aynı jetle Antalya'ya uçacak. Ajda Pekkan'la sahne alır almaz da İstanbul'a dönecek. Ertesi gün Ankara'ya gitmek üzere... Akıllarda tanıdık bir cümleyle... Durmak yok, yola devam!

Gülben Ergen'in sevgilisi
Heyecanlı başlık değil mi? Ben de heyecanlandım... Kısa bir süre önce bir istihbarat aldım. Gülben Ergen'i Acarkent'te görmüşler birkaç kez üst üste. Orada oturmadığını ve taşınmak gibi bir düşüncesi olmadığını biliyorum. Serdeki magazincilikten akla ilk gelen şey sevgili ihtimali oldu haliyle. Kısa bir araştırma yaptım, elle tutulur bir şey yok.
Sonra Demet Akalın'la buluştuğunu öğrendim. Yeni bir proje mi ne oluyor derken öğrendim ki hiç biri değil. Meğer bir hazırlıktan ibaretmiş her şey. Gülben Ergen'in yaza hazırlığı. Geçen yaz yaşanan gereksiz selülit polemikleri sonrası, Ergen kampta anlayacağınız. Eski milli futbolcularımızdan Oktay Derelioğlu'nun eşi Sezer Derelioğlu ve Aslı Baskın'ın sahibi olduğu güzellik merkezi Acarkent Narsist'te hazırlanıyor yaza... Mezoterapi ve lipoliz yöntemleriyle incelip sıkılaşıyor.. Demet Akalın da öyle. Hatta randevularını aynı güne alıp bol bol sohbet ediyorlar...

Kuruçeşme'de yaz başlıyor
İstanbul gece hayatının yazın en hareketli noktası Kuruçeşme. Bu yıllardır böyle, bu sene de değişecek gibi durmuyor. Reina ve Sortie rekabeti ise bu yıl bir tık daha üstte yaşanacak gibi... 
ReIna ve İstİkrar
Boğaz'ın kraliçesi Reina'nın 10. yılı bu sene ve istikrarını koruyor. Bu başarıda Ali Ünal faktörü büyük rol oynuyor. Yine köprü tarafında üst katta Dragon Uzakdoğu mutfağını sevenleri ağırlayacak. Her yıl olduğu gibi kebapta Köşebaşı olacak. Artık bu iki marka birbirinden ayrı düşünülemez durumda. Park Şamdan ve Topaz'ın yazlık konsepti Blue Topaz müdavimlerini bekliyor olacak. Reina'nın kemik müşterisiyle, nezih bir sezon geçireceği şimdiden belli.
SortIe'de değişim
Son birkaç yıl, 'sıradan' sezonlar geçirdi Sortie. Bu yıl bence gayet mantıklı bir hamle yaptı Eksen Group. İletişim danışmanı Özgür Aras'la anlaştı ve mekanı ona emanet etti. Aras'ın ayak sesleri şimdiden duyuluyor. Hem geçen pazar kış sezonu kapanışında hem de salı gecesi yaz sezonu açılışında oldukça kaliteli bir kitle ve birçok celebrity Sortie'deydi. Sezonda Adana Kazancılar, Cafe de Paris, Kalamata, Minyon, Niwa, Alcadra ve Sortie Restaurant bu bünyede hizmet verecek. Bu yıl yoğun ve bol organizasyonlu geçer.
Hoşgeldin 'Albüm'
Geçen sezon Nişantaşı Sess'in Kuruçeşme'ye gelişi çok ses getirmişti. Bu yıl yok. Sess'in yerinde yeni bir marka, 'Albüm' olacak. İşletmesini Aybars Atik ve ekibi üstlenecek. Müzik koordinatörlüğünü ise gece gezenlerin iyi tanıdığı bir isim Özhan Özal yapacak. Sess'in açtığı yol yadsınamaz. Türkçe müziği hit hale getirdi gecelerde. Bir trend değişikliği yakında görünse de hala tahtı sağlam Türkçe müziğin. Albüm de tamamen Türkçe bir playlistle Boğaz'ı hop oturtup hop kaldırmaya hazırlanıyor.

<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi