• $8,6686
  • €10,1869
  • 491.564
  • 1391.91
7 Eylül 2014 Pazar

Bu da Cem Yılmaz turizmi…

Sadece bir komedyen değil Cem Yılmaz. Büyük bir marka. Hem de bugüne dek yaptıkları ve duruşuyla kendine duyulan güveni ve kaliteyi korumuş, korumakla da kalmamış artırmış, önemli bir marka. Bir süredir yazılıp çiziliyor, mutlaka siz de bir yerlerde görmüş, duymuşsunuzdur. CMYLMZ Ekim ayının başında bir Amerika Turnesi’ne çıkıyor yeni oyunu STANDARTCY’yle. 5 performansa imza atacak. New Jersey, New York, Washington DC, Boston ve Miami’de. Turne –şimdilik- 5 performansla sınırlı olunca diğer eyaletlerdeki Türkler kazan kaldırdı. Bir kısmı kendi imkanlarıyla oyunu izlemeye hazırlanırken Cem Yılmaz ekibinden başarılı bir ticari girişim hamlesi daha geldi. Turne için anlaşılan, New York merkezli Amerikan şirketi TAN US, Cem Yılmaz turizmine başladı. Şirket turne için hazırlanan www.cmylmzshowusa.com adresinde, ‘CMYLMZ Hakkında’, ‘Gösteri Programı’ ve ‘Sponsorlar’ başlıklarının arasına bir de ‘Tatil Paketleri’ sekmesini ekledi bile. Şova talep büyük. Şirket, gösterilerin yapılacağı şehirlere diğer eyalet ve şehirlerde yaşayan Türkleri taşıyacak, onlara şehir turları düzenleyecek, CMYLMZ izlettirecek, otellerde konaklama ayarlayacak ve güzel bir tatil yaptıracak. Fiyatlar mı? Henüz Tatil Paketleri ve fiyatları belli değil. Yakında açıklanır. Bu arada bir de dip not… Öğrendiğim kadarıyla ‘Ya Türkiye’den gitmek istersek?’ diyenlere de kişiye özel tur seçenekleri sunulması da gündemdeymiş.

HER ZAMAN ‘İŞ YAPAN’ DETAY…

Gelelim Cem Yılmaz’ın her yeni projesinde yapılması şart (!) olan, özellikle gazete ve TV’lerde çok okunup izlenen o detaya… ‘Yine paranın dibine vuracak adam’ deme sevdalılarına büyük hizmet… CMYLMZ , 4-12 Ekim tarihleri arasında 5 şehirde yaklaşık 13 bin kişinin karşısına çıkacak. Eğer tüm salonlar dolarsa –ki öyle görünüyor- , fiyatları 117.5-175 Dolar arasındaki biletlerin satışından 1 milyon 867 bin dolar hasılat elde edilecek. Bu da 4 milyon lira gibi bir meblağ… Yalnız ufak bir hatırlatma… Siz ‘4 milyonu götürdü la adam’ gibi bir cümle kurmayın, bu meblağ Cem Yılmaz’ın cebine koyduğu para değil, hasılatın tümü…

Tebrikler JuJu…

Bir yaz daha bitti ve her sezonun olduğu gibi bu sezonun da bir galibi oldu tabii… Bu değerlendirme her ne kadar kişiden kişiye değişse de, eminim benim gibi düşünen çok insan var. Bu sezona damga vuran girişim JuJu’ydu kesinlikle. İlk sezonları olmasına rağmen yüksek bir müşteri memnuniyeti yakaladılar. Sezon başında yapılan ‘giriş parası’ polemiklerinden eser kalmadı sezon sonunda. Happy Hour’larda Bülent Eczacıbaşı’ndan Yıldırım Demirören’e, Süreyya Yalçın’dan Hamdi Akın’a birçok önemli isim boy gösterdi. Bu başarıda birçok etken var muhakkak ama profesyonel ekip bence en önemlisi. Bu sebeple Elif Erdost ve Tuğsan Kılıçarslan başta olmak üzere huzurlu, mutlu ve kaliteli bir şekilde eğlenmemizi, dinlenmemizi sağlayan tüm ekibi tebrik ederim.

<p>24 TV'de yayınlanan Arafta Sorular'ın bu haftaki konuğu, Oyuncu Gökhan Serdar oldu.</p><p>Star ya

Serdar Gökhan: Bu toprakları seven hain davranmaz

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi