• $8,5323
  • €10,0986
  • 493.873
  • 1431.78
12 Nisan 2013 Cuma

Bir babanın yaşadıkları

Bekliyorduk, geldi Elif Ada... Şimdilerde gözümüz onun üstünde. İbrahim Bey'in son eseri o. Heyecanla bekledi o da kızını ve geçen hafta aldı kucağına. Sıkıntılı bir doğumdu aslında, normal beklenirken sezaryene dönmesi huzursuz etti Tatlıses'i. Aklı fikri eşindeydi doğum boyunca. O yüzden, operasyon sonrası, doktorlara sorduğu ilk soru "Ayşegül Hanım iyi mi?" oldu. Hem eşinin hem de kızının iyi olduğunu öğrendiğinde derin bir nefes aldı, şükretti. 
6. kez tattığı bu duygu bu defa biraz farklıydı. İlk kez bir çocuğu doğarken hastanedeydi İmparator. Her anı yaşadı. Önce bir camın arkasından gördü Elif'ini; sessiz, bakakaldı. Bir süre sonra kucağına verdiler. İlk cümlesi döküldü ağzından kızına bakarken: Vay vay vay. Bu güzelliğe ne şarkılar yazarım ben!
GÜNDEŞ'İN SÜRPRİZİ
Bir an olsun yalnız değildi Tatlıses ve eşi. Bir dönem kavgalı olan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt ilk koşanlardandı hastaneye. Tatlıses de iyi dileklerini sundu çifte "Allah size de yaşatsın" diye. Hülya Avşar doğum öncesi ayrı gitti, doğum sonrası ayrı. İlk gördüğü an Elif'i, duygulandı o da "Zehra geldi aklıma o iki buçuk kiloydu" deyip uzaklara daldı bir an. Her gün birkaç kez arıyormuş şimdilerde. Önceki gece de Ebru Gündeş sürpriz bir ziyaretle gördü Elif Ada'yı. Her gelen göz yapısını babaya benzetti. 
YENİ HAYATA İLK ADIM
Hastaneye gidemeyenler telefonla aradılar. Zahid Akman'dan Nükhet Duru'ya kadar yüzlerce isim. Şimdi yeni bir hayat başlıyor Tatlısesler için. Önceki gece evlerindeki, yuvalarındaki ilk geceydi. 3 ay önce özel olarak sipariş edilen ve yaklaşık bir aydır kendisini bekleyen odasındaydı Elif Hanım... Sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömrü olsun...

Ece Seçkin ile Murat Dalkılıç beraber mi?
Geçen hafta hemen her gazetede benzer bir iddia vardı. Ekin Türkmen'le yaşadığı ilişki biten Murat Dalkılıç, sık görülür olmuştu gece gezmelerinde. Ece Seçkin, Murat'ın, Murat da Ece'nin sahnelerine gitmekle kalmayıp farklı mekânlarda da birlikte eğlenince olan oldu. Haberlerin ardından Ekin Türkmen'den bir ses çıkmasını beklemek zaten anlamsız olurdu ama Dalkılıç ve Seçkin, bir açıklama yapabilirdi. Susmayı tercih etmeleri bende bu ilişkinin varlığı yönünde bir his uyandırmıyor değil. Bir düşünsenize, eğer böyle bir ilişki yoksa, hemen her gazetede çıkan bu habere neden sessiz kalsınlar?

Dananın kuyruğu
Türkiye Müzik Ödülleri bu gece sahiplerini bulacak. İstanbul Kongre Merkezi'ndeki ödül töreninden ödülle çıkanlar olacağı gibi, eli boş çıkanlar da olacak. Peki oradan çıkanlar nereye gidecek. Hemen yanıtlayalım. Ödüllü, ödülsüz bu heyecanı yaşayan herkes gecenin finalini Sortie'de yapacak. Setin başında Erdem Kınay olacak ve müthiş bir parti yaşanacak. Tören sonrası dananın kuyruğu Boğaz'da kopacak.

Tazelenme zamanı
AKŞAM Life benim ilk göz ağrımdır. Orada yazmaya başladım ben, nasıl olmasın? Tam 99 hafta olmuş ilk sayıdan bu yana. Geçen hafta heyecanlı ve sancılı günler yaşadık biz. Yeni bir AKŞAM Life'ı ortaya çıkarmak için. Bu hafta pazar günü daha hareketli, daha ferah ve çok daha taze bir dergi girecek evlerinize. Logosundan, sayfalarına kadar her şey yepyeni, pırıl pırıl. Bir göz atın ve bana bildirin görüşlerinizi. Mail ve twitter hesaplarım yukarıda...

<p class='MsoNormal'>Çok Güzel Hareketler 2 programının sezon finali yapmasının  ardından soluğu Köy

Yılmaz Erdoğan, yardım malzemelerinin yangın bölgesine ulaştığını duyurdu

Iğdır'da yıkılan cezaevinin yerine yapılan sosyal yaşam alanı ilgi görüyor

Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Uludağ'da yangın ihtimaline karşı helikopterli denetimler artırıldı