• $13,4334
  • €15,2741
  • 795.017
  • 2042.08
15 Şubat 2013 Cuma

Başlık yazının sonunda

Belçim Bilgin'in oyunculuğunu çok merak ediyorum. İşini iyi yapmak için gece gündüz çalışıyor. Şu anda bile Berlin'de mesela, 'Yetenek Kampusu' dahilinde eğitimde. Film 19 Şubat gecesi Lütfi Kırdar'da yapılacak 1500 kişilik görkemli bir galayla görücüye çıkacak. 19 Şubat sadece gala tarihi değil Belçim Bilgin için, belki de hayatının en yoğun 15 gününün başlangıcı. 
Bilgin 15 günde Almanya, İngiltere, Amerika, B.A.E ve Fransa'da galalara ve davetlere katılacak. 19 Şubat'ta İstanbul galasının ardından 21 Şubat'ta Londra,   22 Şubat'ta Berlin... Berlin sonrası filmin çekildiği yerlerden biri olan Zonguldak özel gösterimi. Zonguldak'tan İstanbul'a dönüş ve 26'sında Los Angeles'a uçuş. Mart ayının ilk haftası önce Dubai sonra Paris... Tam 42.000 km yol! Dünyanın etrafının 40.075 km olduğunu düşünürsek, '15 günde devri-alem' iyi bir başlık olur sanırım bu yazıya.

'O HAYAL'İN DETAYLARI

Cem Özer  'En büyük hayalim dediği' şeyi gerçekleştiriyor. Nihat Behram'ın 'Darağacında üç fidan'ını beyazperdeye taşıyor. Yapımcıyla anlaşma sağlandı. Senaryoyu ise Altın Portakallı senarist Barış Pirhasan yazacak. Pirhasan'ın iş yoğunluğu sebebiyle haziran başında yazmaya başlayacağını öğrendim. Şu sıralar ön hazırlıklar yapılıyor. Her şey yolunda giderse yaz sonu 'motor' denecek. Bu arada projeyi başlarda 'no-name' oyuncularla çekmeyi planlayan Özer, işin büyümesiyle birlikte 'star' oyuncularla çalışmaya karar verdi. 

DENİZ GEZMİŞ'İ KİM OYNAYACAK?

Duyduklarımı ve kuvvetli olasılıkları paylaşayım sizle. Mert Fırat, Nejat İşler, Kenan İmirzalıoğlu ve Murat Yıldırım konuşulan isimler. Bu isimlerden role en yakın olan Murat Yıldırım. 25 yaşında idam edilen Deniz'i, 40 yaş civarı İmir-
zalıoğlu ve İşler'in oynaması uzak ihtimal. Hatırlayın, daha önce 'Hoşçakal Yarın'da Gezmiş'i canlandıran Berhan Şimşek bu yüzden çok eleştirilmişti.  Mert Fırat'ın dizi, reklam çekimlerinin yoğunluğu ve Kelebeğin Rüyası gibi büyük bir projeden yeni çıkmış olması düşündürüyor. Yıllardır yeşil parkasını sırtından çıkarmayan İşler rolü alamazsa mutlaka üzülecektir ama Murat Yıldırım bence bu işin altından kalkar.

ULUDAĞ'DA NELER OLUYOR

Yazın Türkbükü kışın Uludağ'dır tatilin adı. Çeşme istediği kadar popüler olsun bir 'Türkbükü' olamayacağı gibi Kartalkaya, Kartepe gibi merkezler de bir 'Uludağ' olamaz asla. Eskiden A+ müşteri kitlesi çoluk çocuk gelirken son yıllarda üniversite festivalleri Uludağ'ın yeni sahipleri. Arçelik Winterfest'in son döneminde ben de oradaydım. Bakın orada neler oluyor...
l Türkbükü beach'lerindeki after party'lerin ruhu, Uludağ'da after-ski party'lerde vücut buluyor.
l Party'lerde ateşi başına vuranlar tişörtlerle eğleniyor.
l Pİstler futbol sahası gibi, herkes formalarla kayıyor.
l Erkeklerİn bir çoğu Malkoçoğlu bıyığıyla geziyor.
l KIzlar neon renkleri tercih ediyor.
l Demet Akalın'ın Türkan'ı Uludağ'ın milli marşı, duyan ayağa kalkıyor.
l YarIm ekmek sucuğa 16 lira verince insana daha bir tatlı geliyor.
l Kenan Doğulu her zamanki gibi Uludağ'ı yıkıyor.
l Eğlenmek isteyen 1.Bölge'de kaymak isteyen 2.Bölge'de takılıyor.
l İkİ bölge arasında taksiler 10 lira alıyor.
l Bİber'de pide çok güzel oluyor.
l Gece mutlaka Sess'te sonlanıyor.
l Ayyash'ta hala Özhan çıkıyor ve hala müthiş eğlendiriyor.
l Ozan Doğulu performanslarına yer bulunamıyor.
l Pİyasa, Beceren Cafe'de yapılıyor.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kulüp ile Türk dizileri listesinde Netflix'te büyük sükse yaptığ

Netflix'in heyecanla beklenen yeni dizisi: Şahmeran

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın