• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
3 Ağustos 2014 Pazar

2 milyonluk ret doğru mu?

Çağatay Ulusoy son yılların başarılı isimlerinden biri. Hatta belki de starlık mertebesinde kabul edilebilecek birkaç kişi içinde. Şüphesiz yakışıklılığı en önemli etken popülerliğinde. Gelin görün ki, ne yakışıklılar silindi gitti bu piyasadan. Çağatay yaşadığı sıkıntılar karşısındaki tutarlı duruşu, magazin basınına olan seviyeli yakınlığı ve dışa kapalı özel hayatıyla adım adım daha iyiye gidiyor. Bunu fark eden yapımcılar da onunla çalışmak için akıl almaz tekliflerle karşısına çıkıyor. Piyasada en son konuşulan dedikodu dudak uçuklatacak cinsten. İsmi bende saklı bir yapımcı –ki kendisi eski bir üst düzey TV yöneticisi- genç oyuncuya çok cazip bir teklifte bulunmuş. Yapımcı, 2 sinema filmi için imza atması karşılığında 2 milyon lirayı hemen ödemeyi teklif etmiş. Lakin ortada ne senaryo ne de ön hazırlık varmış. Amaç, yüksek bir meblağ ile Ulusoy’un aklını çelip, herkesten önce kapatabilmek. Çağatay bu teklifi nazik bir cevapla reddetmiş. Yakın çevresine de ‘Her şey yolunda giderken sadece para kazanmak için bilinmez bir projeye imza atıp, bulunduğum noktayı tehlikeye atamam. Sinema filmi önemli bir adım. Büyük ve inanacağım bir proje olsun, paranın hiç ama hiç önemi yok’ diyormuş. Şimdilerde herkes bu milyonluk ret olayını konuşuyor… Herkesin aklında aynı soru; ‘İki milyon lirayı, prensipleri ve kariyer planını riske sokabileceği için reddetti mi gerçekten?’…

Bodrum ve Çeşme’den sıkılanlar kulübü

Çağatay demişken, hafta içi Hülya Avşar’la tavla oynarken fotoğrafları yansıdı basına. Yer Ayvalık… O an fark ettim insanların birçoğunun Bodrum ve Çeşme’den sıkıldığını… Bu sıkılanların bir kısmı yurtdışı sahillerini keşfedip Yunan Adaları ve Ibiza’da soluğu aldı diğer kısmı ise Ege’nin daha ‘huzurlu’ noktalarında. Kadir İnanır ve Jülide Kural Cunda’da Ortunç’ta sessiz sedasız tatil yaparken Cansu Dere, Burçin Terzioğlu gibi isimler kısa bir Bodrum sonrası asıl tatillerini yine bu hatta geçirdi. Sinem Kobal ve İbrahim Celikkol da Ayvalık, Altınoluk, Assos hattındaydı. Ünlüler rutinden sıkıldılar. Bu ortada. Daha gösterişsiz, dingin tatil rotaları istiyorlar artık. Bu yaz, bunun ispatıdır.

Eliz’in yokluğu Murat’ı nasıl etkiler?

Şaka değil. 8 sene süren bir ilişki. Sadece gönül ilişkisi de değil üstelik son dönemi. Malum, Eliz Sakuçoğlu Murat’ın sevgilisi, menajeri, stil danışmanı hemen her şeyiydi… Alınan ayrılık kararıyla o günler geride kaldı. Peki ortadaki tablo ne şu anda? Eliz’in artık menajer ve stil danışmanı olmaması ne kaybettirir Boz’a? Bence hiçbir şey kaybettirmez aksine önünü açar. Boz’un hamurunda var yıldızlık fakat onu bir üst seviyeye taşıyacak vizyona, network’e, yetenek ve tecrübeye sahip bir menajeri yoktu bugüne kadar. O yüzden hep el freni çekik giden bir araba gibi mevcut potansiyelini kullanamadan yol aldı Boz. Bunlar Eliz’in negatiflikleriydi gibi algılanmasın yazdıklarım. Murat’a çok şey kattığını kimse inkar edemez ama şimdi yeni bir dönem başlıyor onun için. Daha büyük oynayıp, daha büyük kazanacağı, markasına değer üstüne değer katacağı bir dönem!

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!</p>

Saklambaç Ustası Bu Tarla Faresini 'Görmelisin'

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi