• $13,5479
  • €15,3476
  • 789.207
  • 1979.83
31 Ocak 2011 Pazartesi

Şok sürüyor

Senelerdir Olimpiyat Stadı'nda şok üstüne şok yaşayan Beşiktaş, dün de bu geleneğini sürdürdü. Sanki yaşanan şoklar yetmiyormuş gibi, sanki bu şoklardan hiç ders alınmamış gibi dün de bu şoklara bir yenisini daha ekledi. Peki Beşiktaş kaybetmeyi hak etti mi? Evet etti...
Guti, Almeida ve Simao gibi yıldızlar gerçek performanslarının çok altında oynadı. Bir de buna Aurelio'nun kırmızı kartla oyun dışı kalması eklenince yenilgi kaçınılmaz oldu.

HAKEM ÇOK İYİYDİ
Cenk, ilk golde hatalıydı, ikinci yarı iki üç net pozisyon kurtardı. Yediği ikinci golde yapacağı hiçbir şey yoktu. Burada yapılacak tek şey; harika gol vuruşunu yapan İskender'i alkışlamak... Beşiktaş adına dün gecenin en güzel olayı Simao'nun attığı mükemmel goldü. Beşiktaş'ın nasıl oynayıp oynamayacağı Guti'nin beynine ve ayaklarına bağlı. Dün maalesef ikisini de göremedik. Almeida da yokların arasındaydı. Öyle çok yoklar vardı ki, bu yoklardan üç puan kazanmak mucize olurdu.
Kimse bu mağlubiyetin faturasını hakeme kesmesin. Gayet iyi maç yönetti. Gösterdiği kırmızı kart doğru karardı. Schuster'i tribüne yollaması da, 4. hakemin uyarısıyla oldu. Durup dururken bir takımın hocası tribüne gönderilmez.
Belediye'ye gelince; Beşiktaş on kişi kalınca daha hücum ve atak futbol oynadılar, pozisyonda buldular ama son vuruşlardaki beceriksizlikleri daha farklı kazanamamalarına neden oldu.

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Sağlık İletişimi Derneği Başkanı Dr. </span><

Omikron ile Kovid-19'un şiddeti azalıyor mu?

Topladığı tahtalardan öyle bir şey yaptı ki...

Son hali hayran bıraktı! Hurdalıktan 2000 dolara satın aldı

Tesla'nın koltuğunu kestiler! Bakın içerisinden neler çıktı