• $15,7782
  • €16,8451
  • 941.616
  • 2373.4
18 Şubat 2011 Cuma

Schuster hesap vermeli

Beşiktaş dün gece fizik gücü yüksek, oyun disiplini mükemmel olan bir takıma yenildi. Ve ayrıca Spor Toto Süper Ligi'nden sonra Avrupa'ya da veda etti. Rakibin attığı gollere şöyle bir bakalım; üçü de duran toptan. Bütün gollerde defans ve kaleci hataları var. Ama en büyük hata; böylesine yetenekli, böylesine iyi oyunculardan kurulu bir takımı, böylesine kötü futbol oyanatan Schuster'in.
Yönetim, artık Alman hoca ile oturup konuşmalı; 'Bu nasıl futbol! Nereye gidiyoruz' diyerek hesap sormalı.

QUARESMA DA PES DEDİ
Dün gece Beşiktaş'ta gördüğüm en büyük eksiklik yardımlaşmaydı. Ayağında top olan hiçbir Beşiktaşlı pas atacak bir arkadaş bulamadı. Yapacakları üç şey vardı; ya yan pas ya geri pas ya da topu rakibe kaptırmamak. Bu tür pozisyonları hep gördük. İnanılır gibi değil. Beşiktaşlı futbolcular adeta pas almaktan korktular. Sanki saklambaç oynuyorlardı. Hepsi rakibin arkasındaydı.
Bobo, Nobre gibi golcü oyuncular beni hayal kırıklığına uğrattılar. Özellikle Bobo'dan çok şeyler bekliyordum. Ama şunu da düşünmeden yapamıyorum; acaba haftalardır oynamayan Bobo'dan çok mu şey bekliyordum?
Rakibin fizik gücü ve disiplinine Schuster'in de yanlışları eklenince, yenilgi de kaçınılmaz oldu. Beşiktaş'ta rakip takımı tek zorlayan, kaleye şut atan bir Quaresma vardı. Ama o da gördüğü kırmızı kartla sonunda 'pes' dedi.
Artık, Beşiktaş Türkiye Kupası'nı kesinlikle kazanmalı. Kazanamazsa, seneye Avrupa'da yok. Böyle bir takımın Avrupa'da olmaması; yazıktır, günahtır dahası da ayıptır.

<p>CATS, İnsansız  Hava Araçları, helikopterler ve uçaklar dahil sabit kanatlı veya döner kanatlı  h

İnsansız hava araçlarının gözü 'CATS'

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor

''TEKNOFEST Azerbaycan'' için geri sayım başladı! İşte ilk fotoğraflar