• $16,1073
  • €17,3565
  • 967.05
  • 2375
25 Şubat 2011 Cuma

Mucize gerçekleşmedi

Maç öncesi Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, yaptığı basın toplantısında 'işimiz zor ama şunu da unutmamak gerekir ki; futbolun içinde mucizeler de vardır..' demişti.
Doğru mucizeler vardır ama mucizeleri gerçekleştirmek için bir şeyler yapmak gerekir. Çaba gerekir, mücadele gerekir, hepsinden önemlisi inanmak gerekir. Beşiktaş'ta dün bunların hiçbiri yoktu. Hiçbir şey yapmadan mucize gerçekleştiğini gördünüz mü?. Ben görmedim.
Beşiktaş rakip kalede bir tek gol pozisyonu dahi bulamadı, oysa rakip takım Dinamo, Beşiktaş kalesi önünde cirit attı. Dinamo Kiev, kalemizi adeta şut yağmuruna tuttu. Orta sahamızda adeta buna müsaade etti. Çok şeyler beklenen Guti, hiçbir şey yapmadığı gibi en büyük özelliği olan iyi pas atma yeteneğini de kaybetmişti dün. Kazandığı on topun yarısından çoğun ya rakibe verdi ya da kaptırdı. 

BİR HAFTADA 12 GOL!
Beşiktaşlı yöneticiler hesaplıyor mudur bilmiyorum ama, Beşiktaş tam bir haftada tam oniki gol yedi. Evet şaka gibi ama bir haftada tam oniki gol... Bu kadar gol yiyen bir takımın teknik direktörüne birileri 'Hocam ne oluyoruz, nereye gidiyoruz' diye sormalı.
Evet Beşiktaş Lig'den sonra Avrupa'da da yok. Artık eli mecbur Türkiye Kupası'nı kazanmaya. Yoksa bu kadar emeğe ve harcanan paraya yazık olacak..

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Doç. Dr. M</span>ehmet Yalçın Yılmaz <span st

İsveç, Stokholm Sendromu'ndan kurtulabilir mi?

Vahşi doğanın en acımasız canlıları! İşte korkutucu özellikleri

NASA tarih verdi! Dünya'ya doğru hızla yaklaşıyor

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti