• $7,4805
  • €9,0729
  • 442.24
  • 1565.01
22 Şubat 2011 Salı

Londra'dan sert mesajlar

Ömer Güvenç
Ömer Güvenç
YAZARIN SAYFASI

Derbinin ardından herkes Yıldırım Demirören'in düşüncelerini merak ediyordu. Başkan'ı telefonla aradım, Londra'da buldum. 4-2'lik yenilgi sonrası sesi üzgün geliyordu. Belli ki içini dökmek istiyordu... Başkan, tüm camianın merak ettiği soruları tek tek cevapladı, çok önemli mesajlar verdi... İşte Yıldırım Demirören'in 3 önemli konudaki 3 önemli mesajı:

Sonuna kadar Schuster
Bernd Schuster'i Beşiktaş'ın gelecek planlamasını yapması için takımın başına getirdik. Bu sene alınan kötü sonuçlar bizi kararımızdan caydıramaz. Alman teknik adam, istediği müddetçe takımının başında kalacaktır. Şu anda yaşadıklarımız da büyük bir değişimin sancılarıdır. Gelecek Beşiktaş adına parlaktır.

Farka giderken fark yedik
DERBİYE çok kötü başladık. Geri düştük, hatta fark daha da açılabilirdi. Ancak sonra toparlanmasını bildik, hatta 2-1 öne geçmeyi de başardık. Oyunun tüm kontrolü bizim elimizdeydi. Her şey bizim lehimize ilerlerken Almeida'nın kaçırdığı yüzde 100'lük gol pozisyonu ve Ferrari'nin dirseğiyle elimizdeki maçı rakibe hediye ettik. Farka giderken fark yedik.

Q7&Ferrari'ye ceza vereceğiz
TÜM camiamızın içi rahat olsun. Kimse Beşiktaş'tan daha büyük değildir. Dinamo Kiev maçında kırmızı kart gören Quaresma ile F.Bahçe mağlubiyetinde başrolü oynayan Ferrari'ye gereken en ağır cezaları vereceğiz.

<p>Popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook da Türkiye'ye temsilci atamaya karar verdi. Açıklama, rek

Türkiye'de temsilcilik açmayan sosyal medya şirketlerini neler bekliyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İran Ordusu, Umman Denizi'nde askeri tatbikat başlattı

Mandaların eksi 10 derecede yemek arayışı