• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
6 Aralık 2010 Pazartesi

Bilmem anlatabildim mi!

Beşiktaş 2007-2008 sezonundan beri yenemediği Bursaspor'u dün 1-0'lık sonuçla geçerken, hem üç puanı, hem morali hem de üzerindeki Bursaspor ezikliğini attı. Beşiktaş'ta en çok dikkatimi çeken; Bursaspor gibi özellikle hücumda çok etkili olan bir takıma karşı verdikleri gol pozisyonunun az olmasıydı. İbrahim Toraman-Ersan ikilisi her geçen gün birbirlerini daha iyi tamamlıyor. İbrahim Üzülmez'e 'Bravo Kartal'ım' demekten başka söz bulamıyorum. 

Dün Beşiktaş takım halinde çok iyiydi. Pas yüzdesi, yardımlaşma, rakip kalede çoğalma hepsini dün Beşiktaş'ta gördük. Holosko, söz verdiği gibi her geçen gün performansını yükseltiyor. Beşiktaş'a üç puanı getiren golün dışında çok çalışkan ve yıpratıcıydı. Böylesine önemli bir maçta Ali Kuçik gibi genç bir oyuncuya şans verdiği için Schuster'i bir kez daha kutluyorum.

BİLE BİLE LADES
Bursaspor'a gelince; maçın yarısını on kişi oynamalarına rağmen oyun disiplininden ve cesaretlerinden hiçbir şey kaybetmediler. Beşiktaş ile kendi saha ve seyircisi önünde oynayacaksın, on kişi kalacaksın yine de hücumu ve golü düşüneceksin. Vallahi helal olsun Ertuğrul hocaya ve futbolcularına.

Volkan kardeşime bir tavsiye;  Kardeşim baban yaşında adam sağından atıp solundan geçiyor sen adamı kolundan çekip düşürüyorsun. Orada yapacağın, gidip İbrahim ağabeyinin elinden tutup ayağa kaldırmaktı. Sen bunu yapmadığın gibi sarı kartı gördüğün halde hakemi alkışlıyorsun. Ve o alkışında cezasının sarı kart olduğunu bildiğin halde kırmızıyı yiyorsun. Bir de Guti'ye bak. Adam senin yaşın kadar Şampiyonlar Ligi maçı oynamış, kendisi düşürmediği halde düşen her Bursasporlu oyuncunun elinden tutup ayağa kaldırıyor. Bilmem anlatabildim mi..!

<p>Akşam TV'den Ezgi Aşık Bakü'ye gitti ve 'Gaminetler Müzesi'ni gezdi. </p>

Azerbaycan ordusunun ele geçirdiği silah ve zırhlı araçlar bu müzede sergileniyor

Depren tatbikatı gerçeği aratmadı! 6 ilin katılımıyla düzenlendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (24 Haziran 2021)

Togg'un 4. yılında seri üretim için geri sayım! Temmuz ayı sonunda başlayacak