• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
12 Mart 2011 Cumartesi

Al birini vur ötekine

Ömer Güvenç
Ömer Güvenç
YAZARIN SAYFASI

Eskiden oynadığı futbolla zevk veren Beşiktaş artık ızdırap veriyor.
Futbol adına dün tek bir olumlu hareket göremedik. Özellikle pas hataları saç-baş yoldurdu. Beşiktaş öylesine pas hatası içindeydi ki bir ara yanımdaki Sinan Engin'le 'Bu takım üst üste 4 pas yapamaz' diye iddiaya girdik. Ve tabii ki iddiayı kazandım.
Sol bekte genç Doğukan vardı. Çabuk bir oyuncu. İyi de orta yapıyor ama çok ürkek ve heyecanlıydı. Bu da son derece normal.

EN İYİ FERRARİ'YDİ
Dünkü kötü Beşiktaş'ın en iyi oyuncusu Ferrari'ydi. Öylesine üç kritik pozisyonda hamleleri vardı ki eğer o olmasa biri muhakkak golle sonuçlanırdı.
Beşiktaş'ın çok şeyler beklediği yıldız oyuncuları Guti, Simao ve sonradan giren Quaresma yine bekleneni vermekten çok uzaktı. Böylesine kötü Beşiktaş tüm bunlara rağmen gol pozisyonu buldu ama Bobo kolayı değil zoru yaptı.

BANK ASYA KALİTESİ
Geçen hafta eksik kadrosuna rağmen Kayseri'yi Kayseri'de yenen Manisaspor da Beşiktaş'ın kötü futboluna ayak uydurdu. İki takım da kötü oynamak için birbiriyle yarıştılar.
Para ödeyip de tribünden bu maçı seyretmeye gelen taraftarlar 'Biz bu rezil maç için mi geldik. Paramızı geri verin' deseler inanıyorum ki paralarını fazlasıyla geri alırlardı.
Özetle; dün Bank Asya 1. Lig'de bile göremeyeceğiniz kötü bir futbol izledik. Beşiktaş'tan böyle kötü bir futbol bekliyordum ama Manisa beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı.

<p>AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partili gençlerle Ayasofya Camii'nde sabah nam

Kabaktepe gençlerle Ayasofya'da buluştu: Sabah namazı kılıp, çorba dağıttı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı