• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
27 Şubat 2018 Salı

Zekeriya Öz ülke ülke dolaşıyor

Türkiye, terörle mücadele konusunda konsept değişikliğine gittiğinden beri, PKK/PYD, DEAŞ, FETÖ ve DHKP-C gibi taşeronlara yönelik amansız bir mücadele yürütüyor.

Mehmetçik Afrin operasyonlarıyla sahada hainlerin inlerine girerken, Salih Müslüm gibi elebaşları adım adım takip ediliyor, paketlenip getirilmesi için girişimlerde bulunuluyor.

Aynı şekilde FETÖ ihanet şebekesiyle ilgili de çalışmalar tam gaz sürüyor. Çok sayıda üst düzey ismin yurtdışından Türkiye’ye getirildiğini biliyoruz.

Ancak kamuoyunun yakından takip ettiği / bildiği Adil Öksüz ve Zekeriya Öz gibi isimler için de özel çalışmalar yürütülüyor.

İHBARLAR GELDİ

Hatırlayacaksınız Öksüz’ün iadesi için Almanya’ya talepte bulunmuştuk. Bir gelişme olup olmadığını merak edip sorguladım... Yetkililer, Öksüz’le ilgili Almanya’dan çok sayıda ihbar geldiğini, bunların teyit ve tekzibinin zaman aldığının altını çiziyor. Bugüne kadar ihbarların çoğu maalesef dişe dokunur bir mahiyette değilmiş!

Peki Zekeriya Öz gibi örgütün karakutularından biri için durum ne?

Onu da hatırlayacaksınız, Almanya’nın Freiburg kentindeki lüks bir sitede, BND ajanlarının koruması altında yaşamını sürdürdüğünü bu sütunlarda yazmıştım.

Yakalanıp iade edilme endişesi yaşayan ‘kumpaslar savcısı’, son dönemde Almanya’dan çıkmış Avrupa’nın değişik ülkelerinde sürekli dolaşıyormuş. Sabit bir adreste kalmayan Öz’ün yine gizli servis elemanları tarafından korunduğu bilgisine ulaşılmış.

Evet, Türk devletinin mücadeledeki kararlılığı yurtdışına kaçarak hesap vermekten kurtulacağını sanan hainler için kâbus olmuş durumda. Eninde sonunda paketlenecekler ve bağımsız Türk yargısının karşısında bu millete ihanet etmenin hesabını verecekler.

Belki o günler çok da uzak değildir!

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!<br></p>

En Zor Çocuk Oyununu 'Görmelisin'!

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!