• $8,506
  • €10,3081
  • 500.891
  • 1441.33
13 Haziran 2017 Salı

Uzun sürmeyecek boşuna debelenmeyin

FETÖ’nün militanları, başlarına gelecekleri anlayınca duruşmalarda soytarılık yapmaya başladı. Pensilvanya’dan gelen talimatla hareket ettikleri çok açık. Davaları sulandırmak, uzatmak için iyice alçaklaşıyorlar.

Ancak, ne yaparlarsa yapsınlar, kaçış yok! Zannetmesinler ki bu davalar aylar, yıllar sürecek. Yargının hedefinde, bu ay, olmadı temmuz ayı sonuna kadar, 15 Temmuz işgal girişimi davalarını bitirmek var. Bu davalar adil ve hızlı şekilde tamamlanacak, hainlerin sulandırma taktikleri de boşa çıkartılacak.

Ne de olsa bu soytarıların suçları sabit. Öyle şehit yakınlarının gözlerinin içine bakarak soytarılık yapmalarına izin vermemek gerekiyor.

Savcılar rahatsız!

Mücadele edilmiyor değil. Ancak, bu mücadele sırasında çok büyük zorluklar da yok değil. Bu noktada, adliye koridorlarında konuşulanları sizlerle paylaşmak istedim. Özellikle savcı ve polisler, FETÖ’nün en büyük delili olan haberleşme programını kullanan örgüt üyelerinin itirazlar neticesinde serbest kalmasından oldukça rahatsız. Neden serbest bırakıldıklarını ve Bylock’un nasıl delil olarak görülmediğini merak ediyorlar.

Artık anlayana!

<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

Filistinli aileler, işgalci İsrail saldırılarından korunmak için okullara sığındı

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı