• $9,3291
  • €10,8545
  • 530.65
  • 1417.07
25 Ağustos 2017 Cuma

Süleyman Şah kumpası da önce ona gitmiş

Önce ‘tutuklanma’ şimdi de ‘atlet’ üzerinden saçma sapan bir algı operasyonudur, gidiyor. Kılıçdaroğlu’nun medyadaki sözcü ve gözcüleri son günlerde vitesi yükseltmiş, gerçek gündemin üstünü örtmeye çalışıyor.

Belki de dünya tarihinde örneği olmayan MİT TIR’ları ihanetiyle ilgili müthiş gelişmeler yaşanırken, bu tür suni gündemler oluşturulma çabasını anlamıyor değilim. Ama boşuna debelenmeyin, bunlar konuşulacak, araştırılacak ve gerçekler ortaya çıkacak.

Bakın şu son bilgiye; Kılıçdaroğlu’nun 'ByLock'tan tutuklu danışmanı Fatih Gürsul ile MİT TIR’ları kumpasının organizatörü ‘Cemal’ kod adlı Süleyman Gürbüz’ün yazıştıkları tespit edildi.

Bırakın şu atlet, don tartışmalarını da bu skandala cevap verin!

Peki sadece cevaplanması gereken tek konu MİT TIR’ları kumpası mı?

Gelin biraz hafızamızı tazeleyelim!

Tarih; 19 Mart 2014…

CHP lideri Kılıçdaroğlu, FETÖ’nün o günkü yayın organı Samanyolu TV’ye konuk oluyor. Programda konuyu Suriye’ye getiriyor ve şu inanılmaz açıklamayı yapıyor;

“Bazı duyumlar alıyorum. Süleyman Şah Türbesi'ne saldırılar olacak. Bizim sınırımızdan 30 kilometre içeride, Suriye'de. Seçimlerden önce orduyu Suriye'ye sokmak isteyebilir. Buradan Genelkurmay Başkanına sesleniyorum, Türkiye’yi maceraya sokmayın. Hele hele şaibeli bir başbakan varken. Erdoğan orduyu oraya sokmak isteyebilir.”

Program sunucusunun üstüne basa basa “Bu bir tahmin mi yoksa bildiğiniz bir şey mi var” sorusuna Kılıçdaroğlu, “Bazı duyumlarım var” yanıtını veriyor…

Kılıçdaroğlu’nun duyumlarının kaynağının ne olduğu tartışılırken, bu sorunun cevabı 8 gün sonra ortaya çıkıyor. FETÖ, Dışişleri Bakanlığı’nda Suriye’deki çatışmaların Türkiye’ye karşı ortaya çıkardığı tehditlerin ve alınacak önlemlerin değerlendirildiği devletin üst düzey görevlilerinin katıldığı toplantıyla ilgili ses kayıtlarını 27 Mart 2014 günü servis ediyor.

FETÖ’nün kaydederek servis ettiği ses kayıtlarını Kılıçdaroğlu, örgütün kanalı Samanyolu TV’de 8 gün önce anlatıyor.

15 Temmuz gibi bir geceyi yaşayan bu millet, atleti değil, bu tür ihanet girişimlerini unutmaz!

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar