• $13,3859
  • €15,218
  • 794.168
  • 2014.94
30 Mart 2014 Pazar

Sıra millette biletler cepte

Türkiye yaklaşık 4 aydır çok büyük ahlaksızlıklara, planlı-programlı oyunlara, kara propagandalara, montajlara, dinlemelere, ülkenin içine yerleşmiş örgütlere tanık oldu. Bir anlamda da koskoca Türkiye Cumhuriyeti devleti safralarından kurtulma fırsatı yakaladı. Devletin bütün gizli kodlarını pervasızca deşifre eden, bu bilgileri dış güçlere servis eden bir örgütten temizlenme umudu doğdu.
Aynı zamanda ‘paralel örgüt’ün ortaya çıkmasının ardından bu yapıyla hareket eden, bunlara destek verenlerin de maskeleri bir bir düştü. Umarsızca, hatta terbiye sınırlarını da aşarak sadece ve sadece bu örgüte destek vermeye soyunan insanları tanıma fırsatı yakaladı kamuoyu.

BU YAZIYI SPİKERDEN DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SON SÖZ HALKIN

Ancak artık sözün bittiği yerdeyiz. Tek legal güç olan, şimdiye kadar hep son sözü söyleyen halk, bugün kararını sandıklara yansıtacak. Oynanan oyunu bütün çıplaklığıyla izleyen halk, sandıkta ülkesine sahip çıkacak. Bu irade, belki de seçimden sonra alınacak önlemlerden, yapılacak operasyonlardan çok daha etkili olacaktır. Bugüne kadar çok seviyesizce ‘göbeğini kaşıyan adam’ olarak nitelendirilen halk, bazı kesimlerin anlamamakta ısrar ettiği gibi, artık bu olaylar karşısında kafasını kaşıyarak düşünüyor ve kararını veriyor. Yakın tarihimiz bunun örnekleriyle dolu.
Paralellerin, örgütlerin ve destekçilerinin değil milli iradenin yansıyacağı sandıktan çıkacak sonuçların şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.
Bu arada yarın ortaya çıkacak tabloyu önceden gören bazı arkadaşların biletlerini hazırladıklarını duydum.

YENİ PLAN MI YAPACAKSINIZ?

Hayırdır arkadaşlar nereye?
Neden korktunuz da ülkeyi terk etme telaşına düştünüz?
Seçimden çıkacak sonuçları, sonrasında neler yaşanabileceğini merak etmiyor musunuz?
Yoksa dışarıda mevzilenip seçim sonrası Türkiye’yi karıştırmak için yeni planlar mı yapacaksınız?
Bunları yazarken, bazı arkadaşların ‘Nasıl da intikam hissiyle yazıyor’, ‘Bak bak gözdağı veriyor’ şeklinde mırıldandıklarını duyar gibi oluyorum!
Kimse yanlış anlamasın!

İHANET AFFEDİLMEZ

Benim sözüm bu örgütün militanlarına ve militanlığına soyunanlara. Yoksa bu hayatta herkes aynı düşünmek, aynı yöne gönül ve destek vermek zorunda değil. Tabi ki beğenmediğini eleştirirsin. Ancak, ahlaksızlık, düzeysizlik, militanlık, ihanet, casusluk ve bunlara destek vermek kesinlikle affedilemez, affedilmemeli!

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında