• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
23 Haziran 2015 Salı

Silah dolu MiT TIR’larını salın gitsin!

7 Haziran öncesi ülkeyi yönetmeye talip olanlar, nerelerdesiniz? Türkiye’nin güney sınırında oynanan kirli oyun karşısında CHP, MHP ve HDP liderleri neden üç maymunu oynuyor?

Hani, mevzubahis ülkeyse gerisi teferruattı?
Seçimdeki başarısızlıklarınızı örtmek için birbirinize başbakanlık sunacağınıza, bir kere olsun, sorumlu bir lider olarak Kuzey Suriye’de yaşananlarla ilgili sesinizi yükseltin!
CHP’ye sesleniyorum; çağrı yapsanıza, heyet göndersenize Esad dostunuza. Gerçek hedefi Türkiye’yi bölmek olan PKK terör örgütünü topraklarından çıkarsın.
MHP’ye sesleniyorum; Tel Abyad’da Türkmenler katlediliyor, neden susuyorsunuz? Türkmenlere yardım götüren MİT TIR’larını, paralel örgüte hizmet edenler kadar dilinize dolamıştınız.
Seçimden önce kurt, seçimden sonra kuzu kesilen Kandil kumandalı HDP’ye sesleniyorum; Kürtler öldürülünce veryansın, Türkmenler öldürülünce sorun yok mu? DAEŞ terör örgütü Kobani’de Kürtleri öldürürken bu katliam, PKK terör örgütü Tel Abyad’da Türkmen öldürünce meşru. DAEŞ, evet terör örgütü, PKK cici çocuk öyle mi?

GÜNAHIN ALTINDA KALIRSINIZ

Elinde bağlamasıyla kanal kanal dolaşan Sayın Demirtaş!
Bu günah yükünün altından nasıl kalkacaksınız? Türkiye’nin DAEŞ’e yardım ettiği algısını oluşturmak için her türlü ittifakı yapmaktan, Kobani’yi bahane ederek yaptığın çağrı sonucunda 50’den fazla insanın hayatını kaybetmesini göze almaktan çekinmediniz! Şimdi niye hiç sesiniz çıkmıyor?
Ben olsam! Bu söylemi kullanmak çok kolaydır; ben olsam!
Doldururum MİT TIR’larını ağır silahlarla. Gönderirim Türkmenlere, Özgür Suriye Ordusu’na. ‘DAEŞ terör örgütü ile mücadele ediyorum’ bahanesiyle Kuzey Suriye’de katliam yapan ve ülke içinde bazı çevrelerin meşrulaştırmaya çalıştığı PKK terör örgütünü o bölgeden çıkarırım.
Kimse ‘DAEŞ’le mücadele ediliyor’ diyerek komik duruma düşmesin.

<p>Haber: Ayşe Gültekin </p><p>'İSTANBUL BİR OKULSA BEYOĞLU BUNUN MERKEZİ' </p><p>Beyo

Kültür ve sanatın kalbi Beyoğlu

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor