• $17,9284
  • €18,3272
  • 1031.21
  • 2795.06
4 Haziran 2014 Çarşamba

Paralel yapı mağdurları haykırıyor!

Dinlemeler, montaj görüntülerle oluşturulmuş şantaj kasetleri, takipler, kendilerinden olmayanlara yaptıkları zalimlikler ve bütün bu yaptıklarına karşılık inkar politikası.
17 Aralık sonrası bütün açıklığıyla gündelik hayatımıza giren ‘paralel yapı’dan bahsediyorum. Bu yapının gerçek yüzünün ortaya çıkmasıyla birlikte bugüne kadar zulme sessiz kalan birçok insan da sesini yükseltmeye başladı.
Bize düşen görev de zaman zaman bu insanların haykırışlarını gerek sizlerle, gerekse yetkililerle paylaşmak. Bu nedenle bugün çok uzaklarda okuyan bir öğrencinin ve bir Emniyet mensubunun feryadını duyurmak istiyorum.
Önce Amerika’da okuyan bir öğrenci: “Ben muhafazakar ama Allah’tan hakkıyla korkan bir ailenin evladıyım. Maalesef ahir zamanın zorluğu, belki de hiçbir şeyin gerçeği ve sahtesini ayırt edememek. Bu nedenle de kendilerine inanarak ve bütçemize de uygun gördüğümüzden ABD’de North American University’ye kaydımı yaptırdım. Bize denkliği var denilen okulun denkliği de yokmuş. Allah’ın adıyla hareket eden ve bizi kandıran bu insanlardan, PARALELCİLERDEN bizi kurtarın.”

ÜLKEMİZE DÖNELİM

Ne olur, paramızı gene verelim ama ülkemizdeki özel üniversitelerin İngilizce eğitim yapan bu bölümlerine yatay geçiş imkanımızı sağlayın da kurtulalım bu zulümden. ABD’deki üniversiteye kayıt olduğum yıl YGS’yi kazanmıştım. Bize bu yeterli ve denkliği var demelerine rağmen denkliğin olmadığını ve bizi kendilerine esir etmek istediklerini anladık ama artık çok geç. Yatay geçiş olabilirse bari paramızla ülkemdeki bir özel üniversitede okuyayım ve bunlardan kurtulayım. Ailece ölene kadar bu iyiliğinizi unutmayacak ve size dua edeceğiz.
Sayın Kelkitlioğlu; aşağıda yer alan şekildeki bir yasal düzenleme inanın hem bana, hem o okuldaki tüm öğrencilere yeni bir dünya sunacak, hem de bu İslam içindeki fitnecilerin bellerini kıracaktır. Bu okul dışındaki ABD üniversitelerinde okuyanlar bu düzenleme çıksa dahi dönmezler ama bu düzenleme çıkarsa bu okulda bir tek Türk öğrenci kalmayacak, inanın buna. Oradayken sabahlara kadar arkadaşlarımızla bunu konuşuyorduk ama çaresizlikten ellerinde kaldık, ne olur bizi kurtarın.
(ABD’deki üniversitelerde öğrenim gören ve kayıt yaptırdığı yıl sadece YGS barajını geçme şartını sağlamış olanlar, ABD’deki bu üniversiteden - YÖK denklik listesinde olmasa bile - ülkemizdeki özel üniversitelerin İngilizce eğitim yapan bölümlerine kontenjan sınırı olmaksızın 2014 yılıyla sınırlı olmak üzere yatay geçişle kayıtlarını aldırabilirler. Bu öğrencilerin geldikleri üniversitede aldıkları derslerinin hangilerinin geçerli sayılacağına Türkiye’de yatay geçiş yapılacak ilgili üniversitenin ilgili kurulları karar verir.)”

ÇOK ÇEKTİRDİLER

Şimdi de bir Emniyet mensubu:
“Çok büyük sıkıntımız var... Çok acılar çektik, çok zarar gördük... Geleceğimizi düşünemeyecek hale gelmiştik...
Sizlere o kadar çok sıkıntı belirtebilirim ki. Fakat hiçbirinin önemi yok. Çünkü artık sizlerin bu gerçekleri görmeniz beni, bizi çok mutlu etti. Biz Emniyet personeli polis memurlarıyız. Bizlere bu içimizdeki hainler (paralelciler) çok çektirdi. Rabbim sizlere çok yardımcı olsun, bunların ipliklerini pazara çıkardınız. Aman peşini bırakmayın. Akşam sizlere dua ettim. Belki elimizden bir şey gelmiyor bunlar için, ama dualarla yanınızdayız.”

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor