• $9,6032
  • €11,1706
  • 556.654
  • 1492.93
24 Haziran 2016 Cuma

Öcalan’la poz için sıraya girdiler

PKK terör örgütünün yayın organı olan Özgür Gündem’e bir günlük genel yayın yönetmeni olmak isteyen ‘terör seviciler’ sıraya girmiş durumda. Terörle mücadelede bunca kahraman toprağa düşerken, Öcalan posteri altında poz vermekten hiç ama hiç sıkılmıyor, utanmıyorlar.

Savcılar harekete geçince basın özgürlüğü diye yaygara koparıyorlar. Peki, bu terör örgütü propagandası değil de nedir?
Türkiye üzerinde oyunlar oynayan, PKK ile kol kola giren ‘paralel çete’ bu fırsatı hiç kaçırır mı? Tabii ki kaçırmaz. Emniyet muhbirlerinin listesini PKK’ya verip, öldürten bir ihanet örgütünden bahsediyoruz.

Önce FETÖ güdümlü Can Dündar koşa koşa gitti Özgür Gündem’e. Ardından Öcalan’lı fotoğraf vermeye giden isim Said Sefa oldu. Belki ismini hiç duymadınız. Ama o da paralel örgütün medyadaki kritik isimlerinden. Örgütün sitesi olan haberdar.com’un genel yayın yönetmeni. Daha da önemlisi ‘fuatavni’ hesabını ilk açan kişi. Başında olduğu site paralel yazarların sığınma noktası. Dedim ya paralel gazeteciler koşarak gidecekler Özgür Gündem’e. Bakın dün giden isim de hiç yabancı değil; Ergun Babahan. O da FETÖ’nün yılmaz savunucularından. Bakalım yarın kimler gidecek Öcalan’la poz vermeye?

Niye mi gidiyorlar; Çünkü; ‘paralel çete’ medyadaki kalemşörlerine talimat verdi. “Gidin destek olun Özgür Gündem”e denildi. Bu, Türkiye’ye karşı bir terör dayanışmasıdır.

Bakın ne diyor günlük yayın yönetmenlerinden Said Sefa köşesinde; “Gün, olması gereken Türkiye için mücedele edecek herkesin ve her kesimin, yaşanabilir bir ülke için omuz omuza vermesinin kaçınılmaz bir hal aldığı gündür.”
Yani bu saatten sonra her şey serbest. Hedefe ulaşmak için PKK ile de DAEŞ ile de ittifak yapılabilir!
Buna suçun itirafı hatta suçüstü denmez de ne denir?

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Yer siyah gök beyaz! İşte Beşiktaş'ın Galatasaray galibiyetinden en özel kareler

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri