• $13,3846
  • €15,2179
  • 792.858
  • 2026.73
29 Mart 2014 Cumartesi

Kılıçdaroğlu ‘terör eylemi‘ni izledi!

HABERİ SPİKERDEN DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun başkanlığında MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Dışişleri Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler toplantı yapıyor. Toplantıda, Suriye’deki IŞİD tehdidine karşı alınacak önlemler ele alınıyor, Türkiye toprağı olan Süleyman Şah Türbesi’ne yönelik bir saldırı durumunda neler yapılabileceği konuşuluyor. Yani devletin bekaası için yapılan çok gizli bir toplantı.

Bilgisayardan ortam dinlemesi

Herhangi bir dinlemeye karşı jammerlar devreye sokuluyor, cep telefonları dışarı çıkarılıyor. Ancak buna rağmen internete bağlı olmadığı düşünülen bir bilgisayar aracılığıyla ortam dinlemesi yapılıyor. Tam anlamıyla bir casusluk faaliyeti. Kısacası bu bilgiler dış güçlere servis ediliyor.
17 Aralık operasyonunun ardından her türlü ahlaksızlığa şahit olduk ancak bunun kadarına rastlamamıştık. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti’ni yerle bir edebilmek için günler öncesinden hazırlanan çok büyük bir kumpas. Başbakan Erdoğan’ı siyaset sahnesinden silebilme amacı güden gözü dönmüşlük.
Bu operasyon önceki gün başlatılmadı. Daha önce Adana ve Hatay’da durdurulan MİT’e ait TIR’lara yapılan baskınlar, MİT içinde özel görevli Suriye uzmanı personelin dinlenmesi bütün bu operasyonun parçası.
Son 10 gündür ‘paralel yapı’ ve unsurlarının kendi gazete ve televizyonlarında yaptıkları yayınlara bir bakın! Suriye odaklı savaş kışkırtıcılığına yönelik yayınlara… Açıklamalara bakınca toplantıda konuşulanları bildikleri, bunu izledikleri çok açık.

Kılıçdaroğlu duyum almış!

Sadece onlar mı? Anamuhalefet partisi CHP’nin lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarına bakar mısınız? 13 Mart'taki o çok kritik toplantıdan hemen sonra Suriye ile ilgili açıklamaları, Dışişleri’nde yapılan toplantıyı bildiğini göstermiyor mu? “Erdoğan seçimlerden önce orduyu Suriye’ye sokmak isteyebilir. Provokasyonlar olabilir. Bununla ilgili bazı duyumlar var!” diyen Kılıçdaroğlu ne demek istedi?
Aldığım istihbari bilgiler yapılan ortam dinlemesinin Kılıçdaroğlu’na sunulduğu yönünde.
CHP liderinin böyle bir oyuna alet olması affedilir bir davranış değil.

İtibarsızlaştırma operasyonu

Bu yapılanın adına, tek cümleyle ‘terör eylemi’ denir. Başka bir tanımı yoktur bu alçaklığın, vatan hainliğinin. Bugün bunu savunan, savunmuyor gibi görünüp perde arkasında hesap yapanlar da vatan hainidir. Bunların farkında olmadıkları, sorunun sadece Başbakan Erdoğan’la ilgili olmadığıdır. Köklü geleneklere sahip Türkiye Cumhuriyeti’ni bitirme, itibarsızlaştırma operasyonudur bu.
Belki de bugüne kadarki en büyük ‘terör eylemi’nin yapıldığı günde bazı gazetelerin attığı başlıkları görünce kahrolmamak elde değil. Bir gazete ortalık toz dumanken ‘Youtube kapatıldı’ manşeti atabiliyorsa, bunu atanların ‘paralel yapı’ya nasıl teslim olduğunu çok açık bir şekilde gösteriyor.
Gelelim hainliğin operasyonel tarafına!

Özcan'ın kaçması tesadüf mü?

Dışişleri’nde yapılan toplantının dinlenmesi skandalının yaşandığı günlerde Pensilvanya’nın ikinci adamı olarak bilinen Mustafa Özcan’ın 5 gün önce Brüksel’e kaçması tesadüf mü? Bütün şantaj operasyonlarının merkezi olduğu ileri sürülen Özcan’ın apar topar Türkiye’yi terk etmesi neyle açıklanacak?
Buradan açıklıyorum!
Hani soruluyor ya, ‘Bütün bu dinleme tapeleri, şantaj için oluşturulan montaj görüntüler nerede muhafaza ediliyor? diye. Bunların hepsi Pensilvanya’da muhafaza ediliyor. Yeri ve zamanı geldiğinde de servis ediliyor.

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında

Dünyanın en güçlü hava kuvvetleri hangileri? Türkiye kaçıncı sırada?