• $18,1056
  • €18,2322
  • 1018.69
  • 3024.6
13 Ekim 2015 Salı

İtiraf et Demirtaş!

Sen değilsin o acının hamisi! Sen bu katliamın sorumlularından birisin! Ankara Garı önündeki çifte patlamada hayatını kaybeden 100’e yakın insanın kanı üzerinden oy devşirmeye çalışan bir fırsatçısın. Sen son 2 ayda art arda gelen eylemler sonucunda şehit düşen 140 Mehmetçiğin hesabını vermesi gereken başsorumlusun.

PKK militanlarının korumasında miting yapan sen değil misin? ‘Terörist cenazelerine katılmayan vekilleri yakarım’ diyen sen değil misin? Seçim öncesi güvercin, seçim sonrası militan olan sen değil misin? Dağa kaçırılan çocukları için eylem yapan anneleri, parayla kiralanmış ajan olarak suçlayan sen değil misin? Sırtını PKK’ya, PYD’ye, YPG’ye dayayan sen değil misin? Düzenlediğin mitinglerde Türk bayrağına yer vermeyen sen değil misin? Bu ülkenin en değerli projesi ‘çözüm süreci’ni yerle bir eden sen değil misin? Kandil’den aldığın talimatlar karşısında bir gün başka diğer gün başka konuşan, Kandil’in elinde oyuncak olan sen değil misin?
Ankara Garı önündeki patlamaların ardından yaptığı açıklamaya bakın;
“Bu saldırı devletimizin ve milletimizin bütünlüğüne değil, devlet tarafından halka karşı gerçekleştirilmiştir. Yabancı ülke liderleri cumhurbaşkanını, başbakanı taziye için arıyorlarmış, bizim için bu taziyeler boştur. İstihbaratçı mısınız, vali misiniz, başbakan mısınız bilemeyiz. Yargılanacaksınız. Ellerinize o kelepçeler takılacak. Yaptıklarının hesabını, bedelini ödemeden cezaevinden çıkamayacaklar”.
Yargılanması, hesap vermesi gereken sensin Selahattin Demirtaş! Ankara Garı önünde hayatını kaybeden insanlar bizim. Sırtını, 140 asker ve polisin şehit edilmesine, onlarca çocuğun ölümüne neden olan PKK terör örgütüne dayayan bir partinin eşbaşkanı bu acıyı sahiplenemez.
Ellerini ovuşturuyorsun Demirtaş! İtiraf et artık! Bu hain saldırıyı kimlerin, nasıl yaptığını herkesten çok daha iyi biliyorsun! Biraz vicdan sahibiysen, o büyük acının yaşandığı alana gidip ölen insanlar üzerinden oy istemezsin.
Sen 7 Haziran sonrası sınıfta kaldın Demirtaş, şansını kaybettin! Bu tür katliamlar sonrası konuşacak son insan sensin! Senin bırak konuşmayı, dışarı bile çıkmaman gerekir!

Digiturk’ü kutluyorum

Ne olacaktı yani? Terör örgütü olarak tescillenmiş ‘paralel çete’nin başı Pensilvanya’dan talimatlar verecek bunlar da örgütün medyası tarafından kamuoyuyla paylaşılacak öyle mi? Yok öyle yağma! PKK'nın sözde televizyon kanalı yayın yapabiliyor mu? Onların propaganda yapmasına göz yumuluyor mu? Doğal bir sonuç olarak ‘paralel örgüt’ün televizyon kanalları da aynı akıbetle karşı karşıya kaldılar. Ancak, muhalefeti ve malum medyasıyla başladılar veryansına! Neymiş, Digiturk aboneliğini iptal ediyorlarmış. Bu tavrınız hiç de şaşırtıcı değil. Terör örgütünün propagandasına izin vermeyen, buna çanak tutmayan Digiturk’ü yürekten kutluyorum.

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi