• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
29 Aralık 2015 Salı

İhanet deklarasyonu

Yüzde 10 küsuru bile dehşete düşürdünüz! ‘Türkiye partisi’ iddiasıyla kandırdığınız Nişantaşı tayfası bile küçük dilini yuttu! Kimlere oy verdiğinizi, kimleri parlatmaya çalıştığınızı gördünüz mü? Öyle maddeler açıkladılar ki, PKK terör örgütünün 7 Haziran’dan sonra yaptığı bütün katliamları onayladılar. Maskeleri düştü, gerçek yüzleri ortaya çıktı.

Hendeklere destek verdiler, Türkiye ile birlikte yaşamak istemediklerini açıkça deklare ettiler. HDP’nin, sözde Demokratik Toplum Kongresi’nde aldığı kararlardan bahsediyorum.
Çok merak ediyorum; Selahattin Demirtaş’ı elinde sazıyla ekrana çıkaranlar şimdi ne düşünüyor? ‘Çare Demirtaş’ sloganıyla hareket ederek, PKK’ya terör örgütü diyemeyenlerin yüzü kızarıyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan nefreti üzerine inşa ettikleri politikayı uygulamaya geçirmek amacıyla HDP’ye oy isteyenler milletin yüzüne nasıl bakacak?
Bu bahsettiğim çevrelerin, bugünlerde büyük bir dönüşüm ve değişim yaşadıklarını anlatmaya çalışanların, yarın ilk fırsat bulduklarında eski hallerini alacaklarına zerre kadar şüphem yok. Çünkü, tarih bu tür örneklerle dolu. O nedenle, ‘kandırıldık’ itiraflarının bende hiçbir inandırıcılığı yok.

Sempatini kaybettin Sırrı Süreyya

Başbakan Davutoğlu’nu da çıldırttınız ya, helal olsun size! Özellikle sakin tavırlarıyla tanınan Davutoğlu, dün Sırbistan’a giderken düzenlediği basın toplantısında çok sinirliydi.
Peki Davutoğlu haksız mı?
Ülkenin etrafı deyim yerindeyse tam bir ateş çemberi. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde neredeyse hayat durmuş, her gün şehit ve ölüm haberleri geliyor. Yeni Meclis’in önünde çok ciddi sorunlar tepeleme duruyor. Yeni anayasa bu sorunların başında geliyor.
Böyle bir ortamda Davutoğlu, bütün muhalefet partilerinden randevu talep ediyor. HDP’li Sırrı Süreyya Önder’in cevabında ise, bütün bu ciddi sorunlara rağmen, oluk oluk laubalilik akıyor.
‘Ne olacak gelin, kaçak çayımızı içer gidersiniz’
diyor, Önder.
Sanatçı kimliği ve yaptığı filmlerle millet gözünde sempatik olan Sırrı Süreyya Önder, giderek cepten yiyor farkında değil.
Hiç komik değil Sırrı Süreyya Önder, hiç komik değil!

<p>Mete Gazoz, Tokyo 2020'de altın madalyayı kazanarak tarih yazdı. Genç sporcumuzun henüz 17 yaşınd

Mete Gazoz sözünü tuttu! Henüz 18 yaşındayken bakın ne demişti

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı