• $13,2246
  • €15,0475
  • 757.99
  • 1857.4
30 Haziran 2015 Salı

İçimizdeki PKK’lılar!

Türkiye bir yandan güney sınırındaki terör örgütleriyle uğraşırken bir yandan da içerideki hainlerle mücadele etmek zorunda kalıyor. DHKP-C’ye ve PKK’ya ‘cici çocuk’ muamelesi çeken, bunlara terör örgütü demekten kaçınan Hürriyet Gazetesi ve yazarları Ahmet Hakan ile Ertuğrul Özkök algı operasyonunun başmimarlığına soyundular. Bu iki isim köşelerinde açık açık, ‘Türkiye’yi teröre destek veren ülke’ olarak göstermekten kaçınmıyorlar.

“…Oysa bugünün egemeni olan Cumhurbaşkanımız. Suriye’nin kuzeyinde bayrak çeken, sınır kapılarını ele geçiren, devletçik kuran ‘IŞİD’ adlı örgüt için hiçbir zaman ‘Suriye’nin kuzeyinde devlet kurmaya çalışan IŞİD’e sesleniyorum: Türkiye bedeli ne olursa olsun buna karşı gerekeni yapar’ demedi. Bu cümleyi kurmak, ancak Kürtler söz konusu olduğunda aklına gelebildi. Peki bu durumda Kürtler, ‘IŞİD’e var da bize yok mu’ demesin de ne desin”.
Bu satırlar Ahmet Hakan’a ait. Doğan Grubu Sözcüsü bu arkadaş, hem Türkiye’de binlerce Mehmetçiğin katili hem de Türkmenlere yönelik katliamların başsorumlusu olan PKK terör örgütünün dış destekli oyununa tepki gösterdiği için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştiriyor. Bir anlamda, Erdoğan’ı DAEŞ’e destek vermekle suçluyor.

SİZE KANDİL'E ÇIKMAK YAKIŞIR!

Gelelim Ertuğrul Özkök’e!
“…Ülkemizde 2 milyon Suriyeli var. Vergilerimizle onları barındırıyoruz. Ülkemizin adı IŞİD yüzünden ‘terörist’e çıktı. Bedelini her birimiz ödüyoruz.”
Özkök de bu cümleleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, PKK’yı kastederek, “Bedeli ne olursa olsun orada devlet kurdurmayız” sözleri üzerine kullandı. PKK terör örgütünün bölgede yaptığı etnik temizlikten rahatsız olmayan Özkök, Türkiye’yi terörist olmakla suçluyor.
Benim her ikisine de bir teklifim var!
Bu şahinlikle Kandil’deki yöneticileri bile geride bıraktınız. Murat Karayılan ve Cemil Bayık bile PKK’nın böyle propagandasını yapamazdı. Durum böyle olunca, bence Kandil’e çıkın ve ‘Bahoz Ertuğrul’ ile ‘Sofi Ahmet’ olarak örgütü yönetin.
Bu arada, aklıma gelmişken!
Halkın seçtiği Cumhurbaşkanı'nı terör örgütüne destek veren kişi ve yaşadığı ülkeyi terörist olarak göstermenin hukukta herhangi bir karşılığı yok mu?

18 doktor, 28 hemşire öldü

Reuters haber geçiyor; “IŞİD’in ele geçirdiği Kobani’de kontrol tekrar YPG’ye geçti. YPG bölgedeki sivilleri tahliye ettikten sonra, IŞİD’in sivilleri rehin tuttuğu hastaneye operasyon yaptı ve bazı rehineleri kurtardı.”
Gerçek hiç de öyle değil. YPG, DAEŞ’in elindeki hastaneyi havaya uçururken, öyle sivillerin güvenliğini falan dikkate almadı.
O saldırıda hastanede bulunan 18 doktor, 28 hemşire ve onlarca hasta hayatlarını kaybetti.
Al Hürriyet’i, vur Reuters’a! Hâlâ anlamadınız mı? PKK da DAEŞ de terör örgütü.

<p> </p>

Ali Babacan casusluktan tutuklanan Metin Gürcan'ı nasıl savundu?

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı

2. el dükkanından aldı servet sahibi oldu

Kolanın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı