• $13,5411
  • €15,3397
  • 798.343
  • 1910.29
18 Mart 2016 Cuma

Erdoğan giderse, ülkeyi teslim edersiniz

Kandil’deki zibidi ininden açıkladı; "Derdimiz Erdoğan’ı devirmek." Bugün ülkeyi yangın yerine çevirenlerin, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en değerli projesi olan ‘çözüm süreci’ni bitirenlerin gerçek niyetleri ortaya çıkmaya başladı. Derdin Kürt vatandaşlarla ilgili olmadığı, Kandil’den gelen bu açıklamayla deşifre oldu.

Tek dert Erdoğan!
Bakın Kandil’in ortakları kimler? HDP, CHP, PKK, ‘paralel örgüt’, dünya ülkeleri ve kalemlerini, fikirlerini satılığa çıkarmaktan geri durmayan gazetecilerle akademisyenler. Bu güruh da, Kandil’deki katil gibi aynı sloganı kullanmıyorlar mı? ‘Erdoğan devrilmeli’!!!
Pensilvanya’daki liderlerinin önderliğinde sivil darbe girişiminde bulunan ‘paralel örgüt’ün de tek hedefi Erdoğan’ı devirmek değil mi? Bugün HDP ve PKK’nın koruyuculuğuna soyunan, Atatürk’ün partisi CHP’nin tek rüyası bu değil mi?
Ya o ağızlarından köpük saçan köşe yazarlarına ne demeli? Kimden ne arpalandınız da nefret kusuyorsunuz? Kandil’deki örgüt liderleriyle fotoğraf vererek, şehitlerin kemiklerini sızlatan sizler, Erdoğan giderse rahat ve huzur içinde yaşayabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Erdoğan’ın devrilmesi için yüzlerce insanın şehit olması, askerin davet edilmesi bunlar için mubah.
Eski Türkiye’yi özlüyorsunuz, değil mi?

Yeni türkiye çıldırttı

Nemalandığınız musluklar kapanınca çıldırdınız! Hükümet kurup hükümet deviremeyince kudurdunuz! Yurtdışındaki abilerinize (ABD ve İsrail gibi) kafa tutan biri çıkınca rahat uyuyamaz oldunuz! ‘Muhtar bile olamaz’ dediğiniz Erdoğan, milletin büyük teveccühüyle cumhurbaşkanı olunca aklınızı kaybettiniz! Karargâhta talimatlar aldığınız askerler davetlerinize icabet etmeyince çıldırdınız! Yıllarca ‘sıkma baş’ diye hor gördüğünüz başörtülü kadınları kamusal alanda karşınızda görünce sindiremediniz! Türkiye’nin kanayan yarası terör sorununun 'çözüm süreci' ile çözüldüğünü görünce telaşlandınız!
Bu örnekleri çoğaltmak mümkün…
Alışmıştınız elde değnek, kafanıza vurarak yönetilmeye! Özellikle son 10 yıldır düzeninize çomak sokan biri karşınıza çıkınca rahatsız oldunuz!
Ülkeyi altın tepsi içinde ağababalarınıza sunmak için mi Erdoğan’ın devrilmesini istiyorsunuz?

Üniversite değil ‘paralel üs’

Yakın tarihimizde yaşanan olaylarla ilgili öyle bilgiler ortaya çıkıyor ki, ülkenin yoğun gündemi arasında kaybolup gidiyor. Örneğin; Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde yaşananlar. Bu üniversite neredeyse, giderek eriyen ‘paralel örgüt’ün merkez üssü olmuş. Montajlar, gizli belgeler incelemeler derinleştikçe tek tek ortaya çıkıyor.
Önce Deniz Baykal’ın genel başkanlığı bırakmasına neden olan kaset, ardından MHP’yi yeniden dizayn amacıyla kamuoyuna servis edilen ve 11 milletvekilinin istifasıyla sonuçlanan görüntüler bu üniversitede hazırlanmış.
Sadece bunlar da değil!
Hâlâ faili meçhul olan Necip Hablemitoğlu ile ilgili de çok önemli belgeler ele geçirildi üniversitede. Pensilvanya’daki örgüt liderinin el yazılı not ve talimatları bulundu. Notlarda, 2002 yılında öldürülen Hablemitoğlu için, ‘Hizmetin düşmanıydı’ diye yazıyor. Ortaya çıkan bu bilgi ve belgeler, bugün hâlâ tartışma konusu olan birçok skandalı aydınlatacak nitelikte.

<p>Ezgi Aşık soruyor, Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Cengiz Çelik yanıtlıyor</p><p><

İstanbul'da kar yağışı devam edecek mi?

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor