• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
27 Kasım 2016 Pazar

Doğan Grubu kulağının üstüne yatıyor!

Olmaz! Gündemin yoğunluğu, bombalar, terör olayları, Diriliş Ertuğrul dizisiyle dalga geçen Okan Bayülgen’in kovulması bile bu konunun üzerini örtemez.

Aydın Doğan’ın Ankara’daki bütün işlerini yöneten kara kutusu Barbaros Muratoğlu’nun FETÖ ile ilişkisini unutturamazsınız.

17-25 Aralık sivil darbe girişiminin ardından Doğan-FETÖ ilişkisindeki kilit isim olan Muratoğlu ile ilgili geçtiğimiz gün bir yazı yazdım. Muratoğlu’nun FETÖ militanlarıyla yaptığı görüşmeleri, özellikle yargıdaki yapılanmayla olan münasebetlerini gündeme getirdim. Yazımın yayınlandığı gün Adana’da bombalı saldırı, Suriye’de şehit düşen Türk askerleri ve Avrupa Parlamentosu’nun Türkiye kararı gündeme bomba gibi düştü. Yazıma konu olan Doğan-FETÖ ilişkisi bu gelişmelerin gölgesinde kaldı.

Durum böyle olunca, Doğan Grubu kulağının üstüne yattı! Yatamazsınız, bu konuda ne yaptığınızı tüm kamuoyu görmek istiyor. 15 Temmuz gibi bir geceyi bu millete yaşatmış ihanet şebekesiyle girdiğiniz kirli ilişkiyi anlatacak, hesap vereceksiniz.

Haberin yayınlanmasının ardından, ota çiçeğe açıklama yapan Doğan Grubu sessizliğe gömüldü. Dünyanın gördüğü en hain terör örgütlerinden biri olan FETÖ ile ilgili hiçbir konunun peşini bırakmadığım gibi, bunun da peşini bırakmayacağım. Doğan Grubu’nun atacağı adımları pür dikkat takip edeceğim.

Bu arada, FETÖ’nün medya baronları kendini rahat hissetmesin! Doğan Grubu ile ilgili yazdığım bilgiler sonrası, perde arkasında ‘ohhhh’ çekenleri görür gibi oluyorum. Kendi gazete ve televizyonlarında ‘Teröristbaşının aleyhinde haber yayınlanamaz’ diyenler de rahat uyumasın! Bu ülkenin savcı ve hakimleri, onlardan da hesap soracak. Çalışmalar, incelemeler, soruşturmalar devam ediyor.

FETÖ’nün medya ve finans baronlarının tamamı eninde sonunda deşifre olacak.

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!<br></p>

En Zor Çocuk Oyununu 'Görmelisin'!

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!