• $8,4799
  • €10,0597
  • 493.899
  • 1413.8
15 Ekim 2015 Perşembe

Demirtaş’ın adamları çıktı

Şimdi ne diyeceksin Selahattin Demirtaş? Hesap soracaktın, yargılayacaktın, patlamanın sorumlularının ellerine kelepçe takacaktın ya!
Polis, Ankara Tren Garı önündeki saldırıyı önceden yazan @DrBereday isimli Twitter kullanıcısı ve hesapla ilişkili bir diğer kişiyi yakaladı. Bu şahıslardan biri Erhan Ö., diğeri ise Mehmet S.P. Her iki ismin de terör örgütü PKK’dan kaydı var. Terör örgütü adına katıldıkları eylemler tespit edildi.
Dur, daha bitmedi!
Her iki isim de senin partinin, yani HDP’nin sosyal medya kanadında görevli. 7 Haziran seçimleri öncesi sosyal medya alanında eğitim aldılar. 13 Haziran’dan sonra aktif olarak Twitter hesaplarını HDP lehine harekete geçirdiler. Örgüt kanadından gelen bilgileri paylaşarak dikkat çektiler, takipçi toplamaya başladılar.
Şimdi ne yapacaksın Demirtaş? Ona, buna çamur atacağına önce kol kola yürüdüğün PKK terör örgütü ve partinin içinde yuvalanmış militanların hesabını ver!

Hürriyet’in PKK hassasiyeti

Ankara Tren Garı önündeki patlamanın hangi örgütler tarafından yapıldığını bulmak için seferber olurken, Hürriyet Gazetesi’nde bir telaş, bir telaş… Demirtaş’ın ‘Katil devlet’ açıklamasına sıkı sıkı sarılmanın yanı sıra, 100 kişinin ölümüne neden olaydan PKK’yı uzaklaştırmak için büyük bir çaba. Olayın sadece DAEŞ terör örgütü tarafından gerçekleştirildiğini, PKK’nın parmağı olmadığını kanıtlamak için büyük bir uğraş.
Hürriyet o kadar ileri gidiyor ki, Demirtaş’ın gittiği taziye evindeki Öcalan posterlerini gizlemek için özel bir titizlik sergiliyor.
Hatırlatırım! PKK, Türkiye’nin baş belası olan, öncelikle mücadele edilmesi gereken ve bu tür kanlı eylemlerdeki başşüpheli terör örgütüdür.

Ahmet Hakan’dan inciler

Ne söylese tersi çıkıyor. Kendi de dahil, bağlı olduğu grubun gazeteleri, televizyonları, yorumcuları Sedat Peker’in Rize’de yaptığı mitingi yerden yere vuruyor. Ancak bir bakıyorsunuz, Ahmet Hakan, Peker’le evinde çay partisi düzenlemiş.
4 kişinin saldırısına uğruyor, burnu ve kaburgalarının kırıldığı söyleniyor. Bir bakıyorsunuz iki hafta sonra ekranlarda. Burun kırığının bu kadar çabuk iyileştiğine, surattaki izlerin bu kadar kısa sürede silindiğine ilk kez Ahmet Hakan’da rastlıyorum.
‘Bana saldıranları serbest bırakan yargıçla, Bülent Keneş’i tutuklayan yargıç aynı kişi’ diye yaygara koparıyor. Çok değil 1-2 saat sonra bir bakıyorsunuz, iki olayın yargıçları farklı. Hangi söylediğine, hangi yazdığına inanacağız, biz de şaşırdık!

<p class='MsoNormal'>CZN lakaplı Burak Özdemir de Antalya'ya giden isimlerden  oldu. Uyarılarına rağ

CZN Burak Özdemir yangına müdahale ederken şov yapmakla suçlandı

Tarihi değiştiren araştırma: Machu Picchu'nun bilinenden daha eski olduğu ortaya çıktı

Kemerköy Termik Santrali'ne yaklasan yangin havadan görüntülendi

Evsel atıklar burada elektrik enerjisine dönüşüyor