• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
8 Eylül 2015 Salı

DAEŞ‘i gösterip PKK ile vurdular

Öyle hain bir oyun ortaya koydular ki, bütün ülkeyi kandırdılar. PKK terör örgütünü ‘cici çocuk’ gösterdiler. Suriye’nin kuzeyinde yaşananları bahane ederek, ‘PYD güçleri, bölgeyi IŞİD terör örgütünün elinden aldı’ haberleri yaptılar. Sanki PKK terör örgütünün kolu değilmiş, meşruymuş gibi, PYD'yi lanse ettiler. Kobani bahanesiyle 53 kişiyi katlettiler. MİT TIR’ları operasyonuyla da ulusal güvenliği tehlikeye attılar.

Öyle hain bir oyun ortaya koydular ki, Türkiye’nin gerçek düşmanını gizlemeye çalıştılar. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’ni DAEŞ terör örgütüne ‘destek veriyor’ gibi göstermek için her türlü alçaklığı denediler. Medyasıyla, siyasi partileriyle bu hainliğe ortak oldular. Türkiye’nin 40 yıldır mücadele ettiği PKK'yı himayeleri altına aldılar. Gerçek düşmanın DAEŞ olduğu algısı yaratarak, PKK’ya 'terör örgütü' bile diyemediler. Bu kampanyanın başmimarı Selahattin Demirtaş’ı baştacı ettiler. PKK’ya destek vererek ‘asker ve ordu yenilecektir’ açıklaması yapan Demirtaş’ın kirli oyununu vizyona soktular.
Herkes şunu bilsin ki, Türkiye’nin birincil düşmanı PKK terör örgütü ve onun uzantılarıdır. Ve Türkiye de, bu örgüte karşı verdiği mücadelede yalnız bırakılmıştır. Bütün dünya bir olup DAEŞ terör örgütüne karşı mücadele ederken, yok etmek için uğraşırken; Türkiye, PKK ile mücadelede kasıtlı olarak yalnızlığa itilmiştir.

TÜRKİYE YALNIZ BIRAKILDI

Hatta, Türkiye’nin çözüm sürecini başarıyla tamamlamasını istemeyen dış güçler, PKK’ya her türlü desteği vermiştir. Bu ülkeler içinde, Demirtaş’la aynı ağzı kullanan ve ‘Seni başkan yaptırmayacağız’ diyen İran, Suriye ve Almanya vardır. PKK’yı silahla donatan, lojistik destek sağlayan, militanlarına sahip çıkan ve eğiten bu ülkelerdir. Bu ülkeler de bu hain oyunun kurucularındandır.
Bir kez daha söylüyorum! Türkiye’nin terörle mücadelede önceliği DAEŞ değil, PKK terör örgütüdür.

<p>Başkan Erdoğan, 'Bizi çok çok çok duygulandırdın. Tarihi bir başarı aldın, seni gönülden tebrik e

Başkan Erdoğan, olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz'u tebrik etti

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı