• $9,5199
  • €11,0891
  • 546.589
  • 1455.42
4 Ekim 2016 Salı

Clinton kazanamazsa kaçacak!

Stratejik müttefik!

Bu kavram ülkeler arasında çok ciddi bir anlam ifade eder. Ancak öyle ülkeler var ki, ikiyüzlülükleri nedeniyle bu kavramın içini boşaltmakta hiçbir beis görmüyorlar. Türkiye-ABD ilişkilerinde bunu açıkça görmek mümkün. ABD, Türkiye’nin en sert mücadele ettiği 2 terör örgütüne kucak açmakta, kollamakta neredeyse kendisiyle yarışıyor. FETÖ ve PYD’den bahsediyorum.

Bu hatırlatmanın ardından, gelin şimdi teröristbaşı ve militanlarının yuvası haline gelen ABD’deki son yaşananlara bakalım:

Bundan sonra neler yapacağının planlamasını yapan Pensilvanya’daki terör örgütü başı, kasım ayında bu ülkede yapılacak seçimlere dikkat kesilmiş durumda. FETÖ lideri, maddi ve manevi her türlü desteği verdiği adaylardan Hillary Clinton’ın seçimi kazanmasını bekliyor. Hatta, 15 Temmuz'dan sonra büyük darbe yiyen Pensilvanya’daki bu şarlatan, militanlarını motive edebilmek için düzenlediği seanslarda; “Hillary ile o kadar yakınım ki, onu Müslüman yapacağım. Ben ne istersem yapar. Rahat olun, yakında herşey düzelecek, kısa süre eziyet çekeceğiz” diyor.

BAĞLILIK YEMİNİ!

Hillary-Pensilvanya ilişkisi o kadar ileri bir seviyeye taşınmış durumda ki, Clinton’a verilecek hediye bile hazırlanmış.

ABD’de yaşananlar bununla da sınırlı değil…

Pensilvanya tarafından görevlendirilmiş bir isim, haftalık olarak Obama’nın temsilcileriyle görüşüyor Beyaz Saray’da... Plan şu; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gönderilmesi ve gelecek ismin bu ‘sıkıntıları’ bitirecek konuşmayı yapması. Beyaz Saray’la görüşen isim etrafına, “Bunlara özür dileteceğiz, göreceksiniz” mesajı veriyor.

Kasım seçimlerini dört gözle bekleyen Pensilvanya’daki teröristbaşı, ABD’den kaçma planlarını da Clinton’ın seçimi kazanıp kazanmamasına endekslemiş durumda. Yani, Clinton kazanamazsa kimse bu şarlatanı ABD’deki ininde aramasın.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu