• $13,3914
  • €15,1962
  • 793.767
  • 2010.22
31 Mart 2014 Pazartesi

Böylesi hiç görülmedi, uyuyan dev uyandı!

Türkiye’nin istikrarına, hatta daha da ileri giderek söylüyorum, ülkenin sonunu getirmek için hazırlanan kirli oyuna milletin cevabı çok sert oldu. Ahlaksızlıklar, kara propagandalar, montajlarla yapılan servisler, hukuk dışı dinlemeler uyuyan devi uyandırdı!
Ve millet ‘paralel örgüt’ü sandığa gömdü.
Türkiye Cumhuriyeti tarihinin belki de en yüksek katılımlı seçiminde millet tercihini ülkesinden yana kullandı. Yerel seçimin, hatta genel seçimin çok ötesinde Başbakan Erdoğan’ın oylandığı seçimlerde millet Pensilvanya’ya net ifadeyle tokat attı.
Millet, Türkiye’yi dışarıdan yönetme heveslilerine
‘dur’ dedi!
En büyük cemaat benim
diye haykırdı!
Uygulamaya konan oyunun farkına varan millet iradesi, kirli ittifakların hesabını sordu. Millet, ana muhalefete, küçük muhalefete Pensilvanya destekli kirli oyun karşısında adeta kükredi!
Bundan sonra hiçbir kimse, zümre, cemaat adı altında konuşlanmış yapılanmalar rahat uyuyamayacak! Milletin istikrardan, doğrudan her şeyden önce Türkiye Cumhuriyeti’nin tarafında yer aldığını gören bu kirli yapıların tir tir titrediğini görür gibiyim.
Peki bundan sonra milletin iradesinin yansıdığı sandığa saygı gösterecekler mi?
Bu sorunun cevabı kocaman bir HAYIR!
Şimdi başka oyunların peşinde koşacaklar. Başbakan Erdoğan siyaset sahnesinden çekilene kadar kirli planlarını uygulamak isteyecekler. Belki sokakları yakıp yıkacaklar, ülkeyi şiddet ortamına sokmak isteyecekler. Legal yolla yapamadıklarını illegal yöntemler kullanarak deneyecekler.

PARALEL İÇİNDE PARALEL

Ancak dikkat edin!
‘Paralel örgüt’ün üst yönetimi her şeyi göze alarak her türlü çirkinliği yaparken tabanda çok ciddi bir kıpırdanma başladı.
Ben şimdiden uyarıyorum!
‘Paralel yapı’nın içinde tabandan gelen ve hesap soracak yeni bir ‘paralel yapı’ oluşmaya başladı. Bu yapıya nasıl bir açıklama yapacağınızı çok merak ediyorum.
Çok ağır bir fatura ödeyebilirsiniz!

KILIÇDAROĞLU BIRAKIR

Gelelim muhafelete!
Bu tablo karşısında kaçıncı kez mağlup olduklarını hatırlayamadığım muhalefet partilerinde kıyamet kopacak. Özellikle CHP’de çok önemli gelişmeler olacak. Pensilvanya destekli CHP projesi uygulamaya konacak. Genel Başkan Kılıçdaroğlu siyaset sahnesinden çekilecek. İstanbul’u kazanamayacağını aday olmadan önce bilen Mustafa Sarıgül ile Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu arasında liderlik için çekişme başlayacak. Bugün birlikte hareket ettiği Pensilvanya’dan sert bir çalım yiyecek olan Kılıçdaroğlu’nun nasıl bir tavır takınacağını merak ediyorum doğrusu.
Aynı durum MHP’de de yaşanacağa benziyor.
Girdiği her seçimde hüsrana uğrayan MHP lideri Bahçeli’nin yerine dengelerde büyük bir değişiklik olmazsa Meral Akşener geçecek.
Sözün özü; bugünden itibaren siyaset sahnesi çok ciddi değişikliklere gebe.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kulüp ile Türk dizileri listesinde Netflix'te büyük sükse yaptığ

Netflix'in heyecanla beklenen yeni dizisi: Şahmeran

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında