• $8,061
  • €9,6761
  • 460.132
  • 1408.14
28 Temmuz 2015 Salı

Ahmet Hakan’a röportaj önerisi

Ne oldu sizin bağlama ustası cici çocuk? 7 Haziran öncesi "Çiçek, böcek, barış, kardeşlik" açıklamaları yaptırdığınız ve Nişantaşı’ndan bile oy aldırdığınız ‘popstar’ın ağzından kan damlıyor, dilinden tehdit düşmüyor.

Neden "PKK’ya silah bırak" çağrısı yaptıramıyorsunuz? Neredeyse her gün şehit haberleri alıyoruz, neden bir geçmiş olsun veya kınama açıklaması alamıyorsunuz? Çıkarsanıza ekranlarınıza, konuştursanıza gazetelerinizde.
Benim, 7 Haziran öncesi bağlama ustasıyla yedikleri içtikleri ayrı olmayan Ahmet Hakan’a bir önerim var.
Bak, günlerdir yazıyoruz, çiziyoruz... HDP’li Faysal Sarıyıldız’ın Suriye’den getirilen silahlara kuryelik yaptığını, bu silahlarla Suruç’ta katliam planladıklarını neredeyse duymayan kalmadı.

ŞEHİTLER GELİRKEN TIS YOK!

2.5 yıllık çatışmasızlık ortamının kimin bitirdiği malum. Bak, her gün şehit haberleri gelmeye başladı. Gencecik polisler uykularında PKK militanları tarafından şehit ediliyor. Kardeşinin Diyarbakır’daki otelini görmezden gelip, makam, mevki derdi olmadığını, "Üryan geldik üryan gidiyoruz" açıklamalarında bulunuyor ‘bağlama ustası’ arkadaşın.
Al işte sana bomba bir röportaj fırsatı! 7 Haziran’ın üzerinden 2 aydan fazla süre geçti. Maskeler düştü, herkesin gerçek yüzü ortaya çıktı. Eteklerdeki taşlar bir bir döküldü. Ara ‘bağlama ustası’ arkadaşını, götür patronun Aydın Doğan’ın yatına, giyin şortları, açın viskinizi, hatta servisi de sen yap... Sen sor, o yanıtlasın! Biz soruyoruz, ‘popstar’ tehdit etmekten, hedef göstermekten bir türlü cevap vermiyor. Belki, yukarıda sıraladığım konuları sen sorarsan cevaplar. Ne de olsa ikiniz de alışıksınız Ege’nin, Akdeniz’in serin sularında dolaşmaya.

4 günde 4 katı bombardıman!

Terör saldırılarının ardından başlayan hava operasyonlarıyla ilgili çarpıcı bir not var elimde! Geçtiğimiz perşembe gecesi başlayan hava harekatı, terörle mücadelenin başladığı günden bugüne kadar yapılan operasyonların tam 4 katı büyüklüğünde!
Bir başka not da, bölücü örgütün ağzıyla TSK'yı hedef alan paralel örgütün "Bombardımanda siviller vuruldu" yalanıyla ilgili! Hava Kuvvetleri, K.Irak'ta vurulacak alanları itinayla belirledi, kullanılan güdümlü füzeler 10 metre hata payıyla hedefi vurdu ve tek bir sivil bile zarar görmedi.

<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de