İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.8254
  • 5.6243
  • 189.30
  • 93002

Adil Öksüz’ü ABD saklıyor

Bundan adım kadar eminim! Her ne kadar "Almanya’da izine rastlandı" şeklinde haberler çıksa da, 15 Temmuz'un, Pensilvanya’daki teröristbaşından sonra
1 numarası olan Adil Öksüz'ün, ABD tarafından saklandığından hiç şüphem yok.

Almanya’dakine benzer bir ihbar daha önce İngiltere’den de yapıldı. İstihbarat birimleri ihbarın yapıldığı yere yani İngiltere’ye giderek incelemelerini yaptı. Ancak bir sonuç alınamadı. Aynı durum daha yakın bir tarihte de yaşandı. Öksüz’ün Almanya’da görüldüğü ihbarını alan istihbarat birimleri, bu ülkeye giderek çalışmalarını yaptı, ancak bundan da bir netice çıkmadı. PKK’nın Kandil’i, FETÖ’nün Pensilvanya’sı görevini üstlenen Almanya’da çıksa şaşırmazdım.

Ancak, başından beri iddia ettiğim gibi, darbe gecesinin başhaini ABD’de. 15 Temmuz'dan sadece birkaç gün önce bütün ailesini ABD’ye gönderen bu alçağın başka bir yere sığınması düşünülemez bile. Kaçarken, ABD büyükelçiliği ve konsolosluğundan aldığı yardımı da göz önünde bulundurursak, iddiamın ne kadar sağlam olduğu ortada. Hatırlarsınız, Öksüz’ün serbest bırakıldıktan sonra ABD’li yetkililerle telefon görüşmesi yaptığı da ortaya çıkmıştı.

Bu arada unutmadan!...

MİT TIR’ları kumpasını organize eden FETÖ imamlarının da ABD büyükelçiliği ve konsolosluğuyla telefon görüşmeleri yaptığı tespit edilmişti.

O TELEFONU UNUTMADIK

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da, bu skandalla ilgili büyükelçilikten açıklama istemişti. Türkiye’ye operasyon çekmek isteyen tüm ajanlara destek veren John Bass, yeni görev yeri Afganistan’a gitmeden savcılığın mektubuna cevap verirse çok sevinirim!

Lütfen laf ebeliği yapmadan, eğip bükmeden olsun! Ancak eminim ki, avucumu yalarım!

Sivas’ta yaşayan Ali Doğan, sıcaktan bunalınca damacanayı düşük maliyetli klimaya dönüştürerek herke

Damacanadan doğal klima yaptı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

1 milyon e-postayla suikast! İşte Adnan Oktar'ın korkunç yüzü

F-35'lerle ilgili Türkiye'ye güzel haber

En Çok Okunanlar