• $17,9296
  • €18,3234
  • 1031.29
  • 2795.06
28 Temmuz 2017 Cuma

Adil Öksüz’ü ABD saklıyor

Bundan adım kadar eminim! Her ne kadar "Almanya’da izine rastlandı" şeklinde haberler çıksa da, 15 Temmuz'un, Pensilvanya’daki teröristbaşından sonra
1 numarası olan Adil Öksüz'ün, ABD tarafından saklandığından hiç şüphem yok.

Almanya’dakine benzer bir ihbar daha önce İngiltere’den de yapıldı. İstihbarat birimleri ihbarın yapıldığı yere yani İngiltere’ye giderek incelemelerini yaptı. Ancak bir sonuç alınamadı. Aynı durum daha yakın bir tarihte de yaşandı. Öksüz’ün Almanya’da görüldüğü ihbarını alan istihbarat birimleri, bu ülkeye giderek çalışmalarını yaptı, ancak bundan da bir netice çıkmadı. PKK’nın Kandil’i, FETÖ’nün Pensilvanya’sı görevini üstlenen Almanya’da çıksa şaşırmazdım.

Ancak, başından beri iddia ettiğim gibi, darbe gecesinin başhaini ABD’de. 15 Temmuz'dan sadece birkaç gün önce bütün ailesini ABD’ye gönderen bu alçağın başka bir yere sığınması düşünülemez bile. Kaçarken, ABD büyükelçiliği ve konsolosluğundan aldığı yardımı da göz önünde bulundurursak, iddiamın ne kadar sağlam olduğu ortada. Hatırlarsınız, Öksüz’ün serbest bırakıldıktan sonra ABD’li yetkililerle telefon görüşmesi yaptığı da ortaya çıkmıştı.

Bu arada unutmadan!...

MİT TIR’ları kumpasını organize eden FETÖ imamlarının da ABD büyükelçiliği ve konsolosluğuyla telefon görüşmeleri yaptığı tespit edilmişti.

O TELEFONU UNUTMADIK

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da, bu skandalla ilgili büyükelçilikten açıklama istemişti. Türkiye’ye operasyon çekmek isteyen tüm ajanlara destek veren John Bass, yeni görev yeri Afganistan’a gitmeden savcılığın mektubuna cevap verirse çok sevinirim!

Lütfen laf ebeliği yapmadan, eğip bükmeden olsun! Ancak eminim ki, avucumu yalarım!

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor