• $13,7668
  • €15,5797
  • 788.083
  • 1927.39
19 Ocak 2013 Cumartesi

Venüs patladı

Turnuvanın ilk yıldız çarpışmasında Venus patladı! Sharapova sonunda set değil oyun kaybetti ama 79 dakikada Venus'ü çok hırpaladı. İlk 2 turda oyun vermeyen Rus sporcu 4. tura çıkarken yol üstünde Venus adeta ezildi. Elbette arada yaş farkı yanında form seviyesine mental şartlarda da üstünlüğe sahipti Rus yıldız. Eski günlerini çok arayan Venus artık daha ne kadar devam eder bilinmez ama modacılığı sevdiğine göre tenisi rölantiye alacak gibi görünüyor. 25 yaşındaki Sharapova ise bu fikstürde en zorlu rakibi yarı finalde Radwanska'ya kadar rahat. 2008'den sonra bir daha Avustralya zaferi görmeyen Masha geçen yılki Miami yenilgisi dışında Polonyalıya karşı hep üstün. Sharapova-Serena finali bana göre ufukta belirdi.
TECRÜBE KAZANDI
Radwanska 4. tura çıkarken önceki haftalarda Auckland ve Sydney zaferleriyle üst üste 12. maçını genç İngiliz Heather Watson'a karşı kazandı. Radwanska, Sırp derbisinde Jankovic'i geçen Ana Ivanovic ile karşılaşacak.
Turnuvada kadınlarda ABD'nin kalan tek temsilcisi ve umudu genç Madison Keys de veda ederken 2. sette Alman Kerber'i çok zorladı ama 5 no tecrübesiyle maçı aldı gitti. Kerber 25. yaş gününü bu zaferle kutladı, seyircilerin eşliğinde pastayı kortta kesti.

<p>Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin rolüyle 2020 ve 2021 yılında yıldızı parlayanlar arasına

İlginç tavırları geceye damga vurdu

İsrail hapishanesinden kaçan Filistinli tutuklular mahkemede darbedildi

Bir çiftçi tarafından bulundu! İçinden servet çıktı

Kedilerin en çılgın halleri