• $15,5742
  • €16,2325
  • 899.441
  • 2419.04
27 Ekim 2011 Perşembe

Hoşçakal İstanbul

Çinli Li Na'ya 2-0 yenilen Rus tenisçi, 'Sol ayak bileğim tam iyileşmedi. Buna rağmen elimden geleni yaptım. Seneye daha iyi olacağım' dedi
Dünün merakla beklenen maçı SHARAPOVA ile Lİ NA arasında. İlginç bir maç. Rus raket için tamam mı devam mı anlamı taşıyor. Durum ilk set 4-4 o ana kadar her şey ortada ve Rus raket servis kırıyor, set için avantajlı. Fakat Lİ NA de bir Grand Slam unvanlı raket, hemen cevabı hazır.
SonrasI bir tie-break. SHARAPOVA çok hızlı ve 4-0 önde sete çok yakın zannedenler yanılıyor. Rus tam da burada duruyor işte. Sonra Lİ NA art arda hem 7 sayı alıyor hem de seti. İkinci sette MARIA'nın oyunu bir üst bir alt seviyede ama Lİ NA hep aynı. Bir basta bir sonda kırılan servislerle Rus bu maçı zora sokuyordu. 5-2 gerideyken aniden silkindi ve 2 oyunla durumu dengeledi.
Durumu 5-4 e getirip çok mücadele etti, öne de geçti ama çok zordu Lİ NA'ya karşı kazanmak. 7-6 6-4 ile SHARAPOVA turnuvadan elenen ilk raket oldu. Sakatlığını öne sürerek de turnuvadan çekildi ve son maçını yedek sporcu MARION BARTOLI oynayacak.
WOZNİACKİ YENİLDİ
Son maç 1 no kortta. WOZNIACKI ve ZVONAREVA. Turnuvanın 2. Rus raketi de aynı durumda, kazanmak zorunda. Maç Caroline için iyi başlamadı ve ilk oyununu aldığında molaya 4-1 geride giriyordu! Vera çok etkili ve düzgün vuruşlarla oyunun kontrolunü hiç bırakmadan ilk seti rahat aldı 6-2. İkinci sette başka bir Wozniacki vardı kortta.
Mücadelesİ Vera'ya hata yaptırmaya başladı ama seti kopartmaya yetmiyordu.10. oyunda Vera öyle hatalarla servis avantajını tepti ki set Caroline'e giderken Danimarkali maça geri dönüyordu 6-4. Final setinde Caroline yükselen oyununu sürdüremiyor ve daha setin başında servisini kaybedip düşmeye başlıyordu. Vera ise ilk set performansına dönmüştü. 5. oyunda bir kez daha servis kırıp öne geçen Rus raket, hemen iadeyi yaptı ve yeniden rakibini oyuna soktu. Fakat Caroline'in hiç niyeti yok gibi 5-3 geriden bir de servis kırdırınca ZVONAREVA maçı kazanıyor ve devam ediyordu.

<p>T-129 ATAK ilk uçuşunu 17 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirdi. Helikopterin ilk teslimat ise  2

TAARRUZ VE TAKTİK KEŞİF HELİKOPTERİ - T129 ATAK

NASA görüntüleri paylaştı! Mars'taki gizli geçidin sırrı ne?

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz

Akdeniz'de zehirli deniz kestanesi tehlikesi