• $13,203
  • €15,0072
  • 756.35
  • 1857.4
17 Ocak 2013 Perşembe

Gençler sahnede

Grand Slam gibi turnuvalar, yeni parlayan yıldızların dünya sahnelerinde boy gösterme yeridir. Elbette eski yıldızların da ışığını canlandırmasının da yolu buralardan geçer. Özellikle kadın tenisinde 16-20 yaş aralığında sürpriz isimler yıldızlara kök söktürebilir. Erkeklerdeki olgunluk çağı daha yukarıda olduğu için gençlerin büyük başarıları beklenmiyor. Buna iyi bir kaç örnek var bu turnuvada: İngiliz Laura Robson ile Heather Watson, ABD'li Madison Keys.
Her üçünün de Junior kariyerleri çok parlak, hepsi de buraya gelene kadar çok tecrübe kazanmış. Watson 2. turda Kazak Pervak'ı geçerken turnuvaya kontenjandan katılan Madison Keys 30. seribaşı Avusturyalı Tamira Paszek karşısında müthiş bir maç oynuyor ve 56 dakikada kazanıyordu. Robson ise bu turu geçmek için Çek Kvitova ile oynayacak.
SEYİRCİ BASKISI
Bir türlü kendi evinde başarı bulamayan Stosur bu yıl da turnuvayı hüsranla kapatıyor, Çinli Zheng'e kaybederken muhtemeldir ki, seyirci baskısından çok etkileniyordu. Sharapova 21 yaşındaki Japon Doi'ye oyun bile vermedi.  Masha 'Grand Slam zaferiyle hatırlanmalıyım 0-0 skorlu maçlarla değil' diyordu. Bakalım 3. turdaki Masha-Venus kapışmasından kim sağlam çıkacak?

<p class='MsoNormal'>Peki, Başkan Erdoğan grup konuşmasında hangi mesajları  verdi? Asgari ücretin n

Başkan Erdoğan açıkladı: Asgari ücrette tarihi zam

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı

2. el dükkanından aldı servet sahibi oldu

Kolanın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı