• $15,9307
  • €16,8424
  • 941.608
  • 2393.61
28 Haziran 2011 Salı

1 numara çakıldı

THY'nin reklam yüzü Wozniacki, Slovak rakibi Cibulkova'ya yenilip Wimbledon'a 4. turda veda etti

Hafta başı ne Venus ne de Serena için hiç de iyi olmadı. Bartoli, uzunca bir aradan sonra korta çıkan eski şampiyon Serena'yı bir süre daha istirahate gönderdi. 'Kesinlikle kariyerimin en büyük zaferi' derken çok haklı Korsika ve Katalan asıllı Fransız sporcu.
ARDINDAN da Williams'lardan Venus olanın ışığını Bulgar raket Pironkova sürpriz şekilde söndürüyordu.
SHUAİ Peng, Çin tenisinin başarısını sürdürmek istiyordu ama asla bir Na Li değil henüz. Fakat Maria bildiğimiz gibi. Biraz zorlandığı ilk setten sonra kalitesini gösterdi ve Peng ikinci sette nakavt oldu. Sharapova inanılmaz vuruşlar çıkardı.

HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
TABİİ büyük şok dünyanın 1 numaralı harikası Wozniacki'den geldi. Kimse Slovak Cibulkova'ya şans vermezken geldi çeyrek finalde Sharapova'ya rakip oldu.
MURRAY Fransız Gasquet'i tie-break ilk setten sonra beklendiği gibi rahat geçti.
TOMİÇ'E ayrı bir sayfa açmak gerek. Belçikalı Malisse karşısında 81 dakika süren maçı çift hatasız ve 8 basit hatalı kapattı. Genç Avustralyalı kariyerinin zirvesine çıktı ve çeyrek finalde Djokovic var. Tribünlerde tüm kalplerin kendisi için atacağını da biliyor tabii. Şimdi kadınlarda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Erkeklerde ise Tomic dışında her şey beklendiği gibi.

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister