• $28,9012
  • €31,7024
  • 1899
  • 8010.39
30 Ekim 2023 Pazartesi

IŞİD'in Siyonist kopyası: Netanyahu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öncülüğünde İstanbul'da düzenlenen ve 1 buçuk milyon kişinin katıldığı "Büyük Filistin Mitingi" dünyadaki en büyük İsrail karşıtı mitingi olarak tarihe geçti.

Sadece Türkiye'de de değil; Londra, Berlin, New York, Washington, Dublin ve Brüksel gibi Batılı başkentlerde de İsrail'e karşı büyük yürüyüşler, mitingler düzenleniyor.

İsrail'in, bir halkı Gazze'de yediden yetmişe katliamdan geçirdiği soykırım operasyonları ilk kez dünya milletlerinin vicdanına bu kadar takıldı.

İsrail'in katliam operasyonlarının devam etmesine bakarak bu gelişmeleri küçümsememek gerekiyor. İsrail'i nihayetinde koruyacak olan elindeki silahlar değil, öncelikle komşu devletler ile bu ülkelerdeki kamuoyu gücüdür. Milletlerin vicdanından düşenler güvenliklerini de sonsuza kadar kaybederler. İsrail için de durum aslında tamamen böyle.

İsrail'in Gazze'deki katliamcı yüzü, bölge devletlerinin ve kamuoyunun uyanışını sağlamıştır. Devleti yönetenlere değil, milletlere bakın. İsrail'in satın aldığı, işbirlikçi yönetimler de artık İsrail'i ayakta tutamaz.

Netanyahu, aslında o çokça eleştirdiği (Batı kamuoyunu yanına almak için kullandığı) IŞİD'in bire bir Siyonist kopyasından başka bir şey değil. Bakın Netanyahu'nun İsraillilere seslenirken "kutsal kitabımız diyor ki "Amalek'in sana yaptıklarını hatırlamalısın" sözlerine.

Bahsettiği "kutsal kitap"taki ayet şunu emrediyormuş:

"Şimdi gidin ve Amalek'i vurun. Sahip oldukları her şeyi tamamen yok edin ve onları bağışlamayın; hem erkeği hem de kadını, bebekleri ve emzirenleri, öküzleri ve koyunları, develeri ve eşekleri öldürün."

Görüldüğü gibi kutsal kitaplarını bir terör öğretisine dönüştüren Netanyahu, aslında IŞİD'i aratırcasına terör yöntemlerine başvuran ve bunun için Yahudilerin kutsal kitabını kullanan Siyonist bir örgüt liderinden başka bir şey değil. İsrail'in Gazze'de bir devlet gibi değil de bir örgüt gibi hareket etmesinin arkasında yatan gerçek işte budur.

<p>Maçın oynanacağı Right to Dream Park'ta ilk 15 dakikası basına açık olan antrenman, teknik direkt

Fenerbahçe'nin rakibi Nordsjaelland'ın sahasında karlar temizlendi! İşte o anlar...

Böyle balık tutma yöntemi görmediniz! İzleyenler gözlerine inanamadı

Edin Dzeko'dan itiraf! ''Fenerbahçe'ye gelmemin en büyük nedeni...''

İstanbul Arnavutköy'de İETT durağında dehşet! Oğlunun ölüm yıl dönümünde eski dünürüne kurşun yağdırdı