• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
14 Mart 2012 Çarşamba

Trabzonspor normalin üstünde

Trabzonspor-Sivasspor maçı çok canlı başlamasına rağmen neticeye gidebilecek bir futbol seyredemedik. Zaten Trabzon ilk yarıyı 1-0 geride kapattı. Sonrasında yapılan değişiklikle Alanzinho takımı ateşledi. Fevkalade güzel oynamaya başlayan Bordo-Mavililer 3 puanı kazandı. Buna rağmen futbol adına çok da güzellikler seyretmedik.
Her zaman söylüyorum; istikrar çok önemli. Trabzon 52 puanla 3. sırada ama bundan sonra oynayacağı 4 maçın 3'ü G.Birliği, G.Saray ve Ordu deplasman. F.Bahçe ile de evinde oynayacak. Trabzonpor'un bu maçların hepsinden galibiyetle çıkılacağını düşünüyorum. Futbolda her şey var. Ama Beşiktaş maçındaki futbol oynanırsa Trabzonspor'un yenemeyeceği takım yok.
GÜNEŞ FAKTÖRÜ

Şenol Hoca, Sivas maçının ikinci yarısındaki değişikliği ile teknik direktör zekasını gösterdi. Mesleğinin piri olduğunu, elindeki her futbolcunun ayağını ve beyninin ne iş yapabileceğini bildiğini gösteren hocamız Trabzonspor için büyük şans. Kalan 4 maç sonunda Play-Off'a 3. sırada girecek olan Trabzonspor'u sonrasında önemli ve zorlu bir sınav bekliyor. Moraller yüksek tutulursa yenilmeyecek takım yok.

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!</p>

Saklambaç Ustası Bu Tarla Faresini 'Görmelisin'

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi