• $17,9647
  • €18,2916
  • 1022.32
  • 2982.95
9 Mart 2011 Çarşamba

Trabzonspor ile Fener baş başa

Beşiktaş-Trabzon maçında da Kayserispor karşısında olduğu gibi zevkli bir futbol vardı. Oyun olarak birbirinin aynısıydı diyebilirim. Galibiyet nedeniyle mutluyum. Fakat Şenol Güneş gibi terbiyesi yüksek bir teknik direktöre yapılanlar oldukça üzücüydü.
Hakemlere karşı saygılıyım. Onların eleştirilmesine karşıyım ama söylemeden geçemeyeceğim çok iyi bir yönetim sağlanmadığı görüldü.
Şampiyonluğa oynayan takımların maçlarında hakemlerin daha dikkatli olmasının futbola katkı sağlayacağı düşüncesindeyim. G.Birliği-F.Bahçe maçını da seyrettik. Hareketli, canlı, 6 gol atılan zevkli bir oyun vardı. Bu sonuçtan sonra Trabzonspor ile Fenerbahçe ligde baş başa kaldı gibi görüyorum. Her ne kadar önümüzde 10 maç olmasına rağmen bu iki takımı arkadan gelip sıkıştırabilecek bir takım yok gibi. Belki Bursa, Kayseri olabilirdi ama onlarla da fark 5 ve 11'e çıktı. O zaman diyorum ki; Fenerbahçe ile Trabzonspor yarışı baş başa götürür.

BU HAFTA ÇOK KRİTİK
İyi futbol oynayan mutlu sona ulaşacak. Yurt dışına çıkacak diğer takımların kimler olacağı da tam belli değil. Şunu unutmayalım ki Fenerbahçe'nin Konya, Trabzonspor'un da Kasımpaşa ile yapacağı mücadele ligin alt sıralarını yakından ilgilendiriyor. Bu nedenle iki takımın da çok dikkatli olması gerekiyor.
Artık alt sıralardaki takımlar da dahil herkes güçlü ve canını dişine takarak düşmemek için mücadele etmek zorunda. Bu vesile ile bu hafta geçirdiğimiz Beşiktaş-Trabzonspor maçının neticesi, Trabzonspor'un Şenol Güneş ve futbolcuları başarılarından dolayı tek tek kutluyorum.

<p>Barış Akarsu Merhaba filmi Gişeci'nin bu haftaki konuğu.  Mert Dikmen ve Can Anar'ın senaristi ol

Barış Akarsu Merhaba filmi hakkında tüm bilinmesi gerekenler

Bakan Koca son hazırlıkları inceledi! Türkiye'nin en büyüğü olacak

36 yıl garajda sakladı! Yolun 2 metre altında duran otomobil görenleri şaşırtıyor

Tarihi yapılarıyla Mahkemeağcin köyü! Yerli ve yabancı turistler büyük ilgi gösteriyor