• $16,0897
  • €17,247
  • 962.404
  • 2386.18
17 Şubat 2011 Perşembe

Trabzon gitmedi geliyor

Sivasspor maçında bir kez daha gördük ki ligin şampiyonlukta en büyük adayı Trabzonspor'dur. Elbette ki 3 maçta 7 puan kaybetmek büyük bir şanssızlık ve dezavantaj ama bu sayede diğerleri şampiyonluk rüyaları kurmaya başladılar. Onları sevindirmiş ve umutlandırmış olduk. Lig maratonu biterken göreceğiz mutlu sona ulaşan taraf Trabzonspor olacak. Çünkü Trabzonspor'un çok değerli bir hocası ve onun istekli ve azimli futbolcuları var. Bu şevkle, bu yürekle Trabzonspor sadece şampiyonluğu kazanmayacak geçmişteki gibi Türk futbolunun devrimci sıfatını da sürdürecektir.
Sevgili Trabzonspor taraftarına sesleniyorum; kardeşlerim ne olur bu takımı yalnız bırakmayalım. Ayrıca Orduspor, Samsunspor ve Rizespor bu yıl çok kaliteli futbol oynuyor. Süper Lig'e gelecekleri ayak seslerinden belli. Tüm Karadenizli sporseverler bu takımlarımızı da her yerde destekleyelim. Çünkü Türk futbolunun bu tür desteklere ihtiyacı var. Ama ne olur, futbolun ve sporun dostluk, centilmenlik ve ülke insanları arasında sevecenlik, birliktelik ve kardeşlik havasını sıcak tutalım. Tribün anarşisine ve hakemleri rahatsız eden olaylara karşı millet olarak hep beraber mücadele etmeliyiz. Devletin polisine yanlış yapanları emniyet güçlerine göstererek tribünleri de o çirkinliklerden hep beraber kurtaralım.
Sayın Cumhurbaşkanımız ile İran'da seyahatteyim. Seyahatta telefonlar acizlik yaparak bir türlü yazımı gününde yazdıramadım. Bir gün tehirli olarak yazımı veriyorum. Herkesten özür diliyorum.

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Doç. Dr. M</span>ehmet Yalçın Yılmaz <span st

İsveç, Stokholm Sendromu'ndan kurtulabilir mi?

NASA tarih verdi! Dünya'ya doğru hızla yaklaşıyor

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti

Öyle bir ameliyata imza attı ki! Kolundaki şişliğin içinden bakın ne çıktı