• $7,3589
  • €8,9552
  • 437.544
  • 1536.11
14 Aralık 2011 Çarşamba

Tek sorun yorgunluk

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Trabzonspor'un, G.Saray derbisindeki başarasızlığının nedeni yorgunluğuydu. Bu kadar sıkı bir çalışma, Şampiyonlar Ligi, yurtiçi ve yurtdışı gidip gelmeler kolay değil.
Takım başarılı bir Şampiyonlar Ligi devresi geçirdi ama bu futbolcuların etten ve kemikten yapılı olduklarını unutmamalıyıyız. Bu vesileyle bir değil, beş defa bile mağlup olmak takımın kötü duruma düştüğü anlamına gelmemeli. 1.5 sene içerisinde G.Saray ile oynadığımız 3 maçın galibi Trabzon.
Türk futbolunun geçmişine baktığımız zaman G.Saray, Türkiye'nin en güzide en başarılı takımı diyebiliriz. O G.Saray Milli Takım'ın kemiğini oluşturmuş ve ülkemiz dünya 3.'sü olmuştur. Demek ki G.Saray'a yenilmemiz çok yadırganacak bir olay değildir. Biz de G.Saray'ı 3-0 yenebilirdik. Lütfen takımımıza sahip çıkalım, sakın geriye bakmayalım. Çocuklarımızı destekleyelim.
Özet olarak; Trabzonspor başarılıdır. İyi yoldadır ama futbolda yenilmek de var. Hele hele onun başında Trabzonspor'un ve Trabzonsporlular'ın ve bu kulübe gönül bağlayan uzaktan yakından bütün insanlar, Şenol Güneş'in hocalığında rahat, huzurlu ve güvenlidir.

<p>İki ülke arasında gerçekleştirilen istikşafi görüşmelerin 61. turu tamamlandı. Bir sonraki turun

Atina ile hangi konular masada?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

40 kilometrelik alanı kaplayan Nazik Gölü'nün yüzeyi buzla kaplandı

Mutfakta işinizi yarayacak pratik bilgiler! Yumurtayı pişirirken içine buz atarsanız...