• $15,5864
  • €16,2711
  • 902.423
  • 2421.7
14 Aralık 2011 Çarşamba

Tek sorun yorgunluk

Trabzonspor'un, G.Saray derbisindeki başarasızlığının nedeni yorgunluğuydu. Bu kadar sıkı bir çalışma, Şampiyonlar Ligi, yurtiçi ve yurtdışı gidip gelmeler kolay değil.
Takım başarılı bir Şampiyonlar Ligi devresi geçirdi ama bu futbolcuların etten ve kemikten yapılı olduklarını unutmamalıyıyız. Bu vesileyle bir değil, beş defa bile mağlup olmak takımın kötü duruma düştüğü anlamına gelmemeli. 1.5 sene içerisinde G.Saray ile oynadığımız 3 maçın galibi Trabzon.
Türk futbolunun geçmişine baktığımız zaman G.Saray, Türkiye'nin en güzide en başarılı takımı diyebiliriz. O G.Saray Milli Takım'ın kemiğini oluşturmuş ve ülkemiz dünya 3.'sü olmuştur. Demek ki G.Saray'a yenilmemiz çok yadırganacak bir olay değildir. Biz de G.Saray'ı 3-0 yenebilirdik. Lütfen takımımıza sahip çıkalım, sakın geriye bakmayalım. Çocuklarımızı destekleyelim.
Özet olarak; Trabzonspor başarılıdır. İyi yoldadır ama futbolda yenilmek de var. Hele hele onun başında Trabzonspor'un ve Trabzonsporlular'ın ve bu kulübe gönül bağlayan uzaktan yakından bütün insanlar, Şenol Güneş'in hocalığında rahat, huzurlu ve güvenlidir.

<p>Arabesk müziğin önemli temsilcilerinden Ümit Yaşar, meslek hayatının ilk röportajını Akşam Gazete

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Okul bahçesine inşa ettiler! ''böcek oteliyle'' canlıların yaşamını öğreniyorlar

NASA görüntüleri paylaştı! Mars'taki gizli geçidin sırrı ne?

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz